TrueLife RelaxFeet F3

1x1 ks, masážny prístroj na nohy

Značka: TRUELIFE

TrueLife RelaxFeet F3 uľaví unaveným nohám aj chrbtu. 2 rotujúce masážne hlavice s 8 nahrievacími masážnymi uzlami. Časovač na 15 minút, integrované vyhrievanie - možné využiť aj samostatne, microfleecový prateľný povlak, ovládač.

48,19
Doprava zadarmo

O produkte: TrueLife RelaxFeet F3 1x1 ks, masážny prístroj na nohy

X019259

Hlavný popis produktu

TrueLife RelaxFeet F3 – Masáž aj zahriatie v jednom


Nosia nás každý deň a my im venujeme spravidla veľmi malú pozornosť, pokiaľ nezačnú bolieť. Reč je o našich nohách. TrueLife RelaxFeet F3 predstavuje riešenie, ktoré uvoľní chodidlá, prsty a spodné päty, čím napomáha od problémov so studenými nohami či ťažkosťami spojenými s dlhodobým státím. Dve rotujúce masážne hlavice s ôsmimi nahrievacími masážnymi uzlami zaistia príjemnú masáž napomáhajúcu úľave od chronických bolestí, stresu a ďalších neduhov. Rotácia hlavíc je možné zvoliť jedným alebo druhým smerom, pričom masáž trvá 15 minút. Po ich uplynutí sa prístroj automaticky vypne vďaka časovaču. Celkový komfort masáže zlepší možnosť vyhrievania, ktorý sa však dá využiť aj samostatne bez masírovania. Vďaka integrovanému zipsu je možné odňať vrchnú časť a prístroj použiť aj na masáž chrbta. Obliečka je vyrobená z príjemného microfleecu a je možné ju vyprať v práčke.

 

Ľahké nohy ako v bavlnke


Dve rotujúce hlavy s ôsmimi masážnymi uzlami napodobňujúce tlakové a hnetacie pohyby masáže Shiatsu sú zárukou tej najlepšej relaxácie pre unavené nohy. Otáčanie hlavíc je možné zvoliť jedným alebo druhým smerom. Pravidelné masírovanie napomáha zlepšiť problémy so studenými nohami, cirkuláciou krvi, krvným tlakom, migrénami či chronickej bolesti chrbta a kĺbov. Masáž uľavuje od stresu a pomáha uvoľniť svaly, v kombinácii s integrovaným vyhrievaním potom pomáha zlepšiť rozsah pohybu, zmierniť kŕče či znížiť obsah kyseliny mliečnej po záťaži organizmu.

 

Viac pohody kdekoľvek


Či už doma, v kancelárii alebo niekde na cestách, masáž si teraz môžete dopriať kedykoľvek chcete. Navyše ušetríte za pravidelné návštevy maséra. TrueLife RelaxFeet F3 je variabilný, takže si užijete masáž chodidiel, ale po odobratí vrchnej časti aj masáž chrbta. Ak potrebujete trochu prehriať, je možné využiť integrované vyhrievanie. To je možné používať buď spoločne s masážou alebo zapnúť samostatnú funkciu výhrevu, kedy prístroj funguje len ako nahrievacia dečka.

 

Bezpečné a pohodlné použitie


Prístroj je vybavený ovládačom s intuitívnym ovládaním jednotlivých funkcií, vďaka ktorému je možné zvoliť kombináciu masáže s vyhrievaním či samostatne a otáčanie hlavíc jedným alebo druhým smerom. Protišmyková podložka zaisťuje, že prístroj zostane na svojom mieste a jediné, čo sa otáča, sú dve rotačné hlavice s ôsmimi nahrievacími masážnymi uzlami. Masáž trvá ideálnych 15 minút, po uplynutí ktorých časovač prístroj automaticky vypne. Údržbu vrchného a spodného microfleecového povlaku zjednodušuje možnosť zloženia a prania v práčke.

 • 8 masážnych uzlov - O dokonalé premasírovanie sa postarajú dve rotačné hlavice s celkom 8 masážnymi uzlami.

 • Otáčanie tam a späť - Rotáciu hlavíc môžete využiť jedným alebo druhým smerom na dosiahnutie toho najlepšieho efektu z masáže.

 • Vyhrievanie s masážou aj samostatne - Prístroj je vybavený integrovaným výhrevom, ktorý je možné použiť spoločne s masážou alebo aj samostatne.

 • Časovač - Z bezpečnostných dôvodov má prístroj nastavený časovač na 15 minút, po uplynutí tejto doby sa prístroj automaticky vypne.

 • Ovládač - Masáž aj vyhrievanie riadite pomocou ovládača umiestneného na kábli.

 • Využitie pre nohy aj chrbát - Hoci prístroj slúži primárne na masáž nôh, odobratím hornej časti ho využijete aj na masáž chrbta.

 • Prémiový microfleece - Obliečka prístroja je vyrobená z príjemného microfleecu, ktorý sa ľahko udržuje.

 • Odnímateľný a prateľný povlak - Obliečku z vrchnej aj spodnej časti je možné odňať a vyprať v práčke na 30°C.

 • 2m napájací kábel - Napájací kábel prístroja je dostatočne dlhý. Jeho 2 m dosiahnu pohodlne od kresla až k zásuvke.

 

Parametre

Vyhrievanie - Áno (40°C) – možno použiť aj samostatne
Otáčanie tam a späť - Áno
Časovač - 15 minút
Počet masážnych hláv - 2 (každá hlavica má 4 masážne uzly)
Ovládač - Áno
Dĺžka napájacieho kábla - 3 m
Vstupné napätie -100 - 240 V / 50Hz/60Hz
Výstupné napätie - 12 V ⎓ 2 A, 24 W
Rozmery - 300 × 300 × 200 mm
Hmotnosť - 1209 g

Obsah balenia

 • Masážny prístroj RelaxFeet F3
 • Napájací adaptér s káblom
 • Návod
 • Bezpečnostné inštrukcie

 


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.