TrueLife BELLE IPL E5

1×1 ks, epilátor

Značka: TRUELIFE
5.0

IPL Epilátor, bezbolestné dlhodobé odstránenie chĺpkov, na tvár, telo aj oblasť bikín, 600 000 zábleskov, SensCool® technológia, 3 druhy nástavcov, LCD displej, 2 režimy, 5 intenzít svetla, jednoduché použitie, napájanie: elektrická sieť, farba: biela, zelená.

270,89
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo

O produkte: TrueLife BELLE IPL E5 1×1 ks, epilátor

X62718 ADC

IPL Epilátor.

Epilácia je vykonávaná pomocou intenzívneho pulzného svetla. Epilátor s IPL technológiou vydáva jemné impulzy svetla v rozmedzí vlnovej dĺžky od 510 do 1100 nm pod povrch kože, kde zasahuje melanín vo folikule chĺpku a pomáha tak prerušiť cyklus dorastania chĺpkov. Svetelné impulzy vytvárajú teplo, ktoré vlasovú cibuľku zahreje. Cibuľka sa zničí a chĺpky samovoľne vypadnú.

 • Bezbolestné dlhodobé odstránenie chĺpkov, na tvár, telo aj oblasť bikín,
 • 600 000 zábleskov,
 • SensCool® technológia,
 • 2 režimy (manuálny a automatický),
 • 5 intenzít svetla,
 • jednoduché použitie,
 • Nádstavce:
  - 3 – HR lampa - odstránenie chĺpkov
  - AC lampa - proti akné
  - SR lampa - omladenie pleti
 • napájanie: elektrická sieť, farba: biela, zelená.

Obsah balenia:
- TrueLife Belle IPL E5
- HR lampa
- AC lampa
- SR, lampa
- Nabíjacia základňa
- Bezpečnostné okuliare
- Manuál Viac na adc.sk

Spôsob použitia

Pri používaní sa postupuje podľa priloženého manuálu.

Plán epilácie: Rastový cyklus chĺpkov sa u každej osoby líši. Pohybuje sa v rozmedzí 16 mesiacov podľa telesnej partie. Vzhľadom k tomu, že na samotnú epiláciu reagujú len chĺpky v rastovej fáze, je potreba k dosiahnutiu trvale hladkej pokožky viac ošetrení. Z týchto dôvodov je odporúčaný nasledujúci plán.

 • Počiatočná fáza: Prvých 4 až 12 týždňov sa odporúča epilovať 1x týždenne. Pokiaľ sa zastaví rast chĺpkov, nie je nutné vykonávať ošetrenie až do konca 12. týždňa. V tomto prípade sa môže prejsť do ďalšej fázy.
 • Udržiavacia fáza: Po počiatočnej fáze, sa úpravy odporúčajú každých 4 až 8 týždňov, keď je zaznamenané dorastanie chĺpkov. Táto fáza pomáha uchovať dosiahnuté výsledky a udržať si hladkú pleť po mnoho mesiacov. Čas medzi ošetreniami sa môže líšiť s ohľadom na individuálne dorastanie chĺpkov a takisto na konkrétnu oblasť tela.

Upozornenie: Prístroj nesmú používať deti mladšie než 15 rokov. Osoby vo veku 15-18 rokov potom len pod dohľadom zákonného zástupcu.Prístroj nie je určený pre deti. Nejedná sa o hračku a deti ho nesmú používať. Pred použitím je potrebné oboznámiť sa z bezpečnostnými zásadami používania aj kontraindikáciami uvedenými v manuály. 

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.