TrueLife BELLE IPL E3

1×1 ks, epilátor

Značka: TRUELIFE

IPL Epilátor, bezbolestné dlouhodobé odstranění chloupků, na obličej, tělo i oblast bikin, 600 000 záblesků, SensCool® technologie, 2 režimy, 5 intenzit světla, snadné použití, napájení: elektrická síť, barva: bílá, zelená.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

168,89
Doprava zadarmo

O produkte: TrueLife BELLE IPL E3 1×1 ks, epilátor

X62717 ADC

TrueLife BELLE IPL E3 - IPL Epilátor

Hebká pokožka bez starosti a bolesti | Viditeľné zníženie rastu chĺpkov bez zbytočné bolesti

Užite si viditeľne hladšiu pokožku už po 4 týždňoch používania epilátora TrueLife BELLE IPL E3. Epilátor, ktorý pracuje s technológiou TrueIPL®, vás pri pravidelnom používaní účinne zbaví nežiaducich chĺpkov. S epilátorom jednoducho ošetríte všetky partie tela, tvár a podpazušie, oblasť bikín aj celé nohy. To všetko vďaka technológii SensCool® úplne bezbolestne, šetrne a bezpečne. Epilátor vysiela záblesky, ktoré pod povrchom pokožky zasahujú melanín vo folikule chĺpku, a napomáhajú tak prerušiť cyklus dorastania chĺpkov. Pravidelné používanie TrueLife BELLE IPL E3 zanechá vašu pokožku zamatovo hebkú, bez nutnosti holenia alebo nákladných a bolestivých kozmetických ošetrení. Použitie epilátora je jednoduché a zvládne ho každý.

Účinná a rýchla TrueIPL® technológia

Epilácia je vykonávaná pomocou intenzívneho pulzného svetla. Epilátor vydáva jemné impulzy svetla pod povrch pokožky, kde zasahuje melanín vo folikule chĺpku a pomáha tak prerušiť cyklus dorastania chĺpkov. Svetelné impulzy vytvárajú teplo, ktoré vlasovú cibuľku zahreje, tá sa zničí a chĺpky potom samovoľne vypadávajú. Pokožka je už po niekoľko málo použitiach výrazne hladšia. Epilácia všetkých partií vám zaberie len pár minút.

Bezbolestne aj bezpečne vďaka SensCool®

Ak je vaše pokožka veľmi citlivá, nemusíte sa používania epilátora TrueLife BELLE IPL E3 obávať. Vďaka technológii SensCool® prebieha celé ošetrenie úplne bezbolestnou metódou. Mimo to SensCool® stráži teplotu epilátora a akonáhle je prekročená teplota 60 °C, epilátor sa automaticky vypne. Senzor na ochranu očí bráni vyslaniu záblesku, pokiaľ epilátor mieri do voľného priestoru. Epilátor vydá impulz len vo chvíli, kedy je v priamom kontakte s pokožkou.

Dlhodobé riešenie

Účinok IPL epilátora je predovšetkým dlhodobý. Miesta, ktoré by ste chceli zbaviť chĺpkov, epilujte raz týždenne. Už po 4 týždňoch používania epilátora TrueLife BELLE IPL E3 zaznamenáte zníženie rastu chĺpkov. Ak budete v týždennej aplikácii pokračovať, po dokončení 12 týždenného plánu by ste už mali pozorovať výrazné zníženie rastu chĺpkov v ošetrovanej oblasti. Ostávajúce chĺpky budú jemnejšie a svetlejšie. Pokiaľ budete v aplikácii pokračovať, bude vaša pokožka stabilne bez chĺpkov.

Automatický a manuálny režim

Epilátor TrueLife BELLE IPL E3 ponúka dva režimy. Manuálny režim jednotlivých zábleskov je vhodný k epilácii malých a ťažko dostupných oblastí, ako sú tvár, podpazušie, oblasť bikín alebo členky. S automatickým režimom rýchlo a pohodlne ošetríte väčšie oblasti, napríklad nohy. Akonáhle sa prístroj dotkne epilovanej oblasti, jednoducho podržíte tlačidlo ovládania po dobu 3 sekúnd, epilátor sa prepne do automatického režimu, kedy pri plynulom pohybe po pokožke bude neustále vydávať záblesky.

3v1 - chĺpky, akné a omladenie pokožky

Epilátor TrueLife BELLE IPL E3 využijete okrem samotnej epilácie aj k ďalším aplikáciám. Stačí len vymeniť lampu. K dlhodobému a účinnému odstráneniu chĺpkov vám poslúži HR lampa, ktorá je súčasťou balenia. Nejedného človeka trápi akné. Pokiaľ chce mať tvár čistú a hebkú na dotyk, odporúčame si zadovážiť AC lampu. Pokiaľ chcete svoju pokožku omladiť, pomôže vám s tým SR lampa.

TrueIPL® technológia

Epilátor vydáva jemné impulzy svetla pod povrch pokožky, kde zasahuje melanín vo folikule chĺpku a pomáha tak prerušiť cyklus dorastania chĺpkov.

600 000 zábleskov

Epilátor môže vydať až 600 000 zábleskov. To odpovedá približne 15 - 20 rokom používania. Vďaka vysokému počtu zábleskov sa môžete o svoj epilátor podeliť a používať ho spoločne s rodinou.

Bezbolestné a efektívne

IPL metóda epilácie je vďaka odstraňovaniu zahrievaním vlasových cibuliek o mnoho efektívnejšia a menej bolestivá, než klasická depilácia.

Na všetky časti tela

S epilátorom pohodlne ošetríte rôzne partie, od nôh, až po tvár alebo oblasť bikín.

SensCool® technológia

Technológia SensCool® stráži po celú dobu epilácie vašu bezpečnosť. Epilátor môžu vďaka tomu používať aj ľudia s citlivou pokožku.

Automatický a manuálny režim

Podľa potreby si môžete zvoliť medzi dvomi režimami. Pri automatickom režime vychádza záblesk každú sekundu. Manuálny režim využijete na tvár a na ťažko dostupné miesta.

5 intenzít svetla

Pomocou ovládacieho tlačidla si sami zvolíte požadovanú úroveň svetla, ktorá odpovedá vášmu typu pokožky

Bezpečné používanie

Vo chvíli, kedy sa epilátor zahreje na 60 °C, sa automaticky vypne, aby nedošlo k prehriatiu.

Senzor na ochranu očí

Epilátor má zabudovaný bezpečnostný senzor, ktorý bráni vyslaniu záblesku do voľného priestoru. Záblesk sa vydá len vo chvíli, kedy je v priamom kontakte s pokožkou.

Dlhodobé riešenie

Výsledky epilácie s epilátorom IPL sú dlhodobého rázu. Po 12 týždňoch pravidelného používania zaznamenáte výrazné zníženie počtu chĺpkov v epilovanej oblasti.

Výsledky už po 4 týždňoch

Prvé výsledky epilovania spoznáte na svojej pokožke už po 4 týždňoch používania.

Jednoduché použitie

Nepotrebujete žiadny vosk alebo pásky, stačí vám jeden prístroj, ktorého ovládanie zvládne každý.

3v1

Okrem klasickej epilácie môžete epilátor použiť aj k omladeniu pokožky alebo odstráneniu akné.

Parametre TrueLife BELLE IPL E3

TypIPL
VyužitieTvár, Nohy, Intímne partie, Chrbát, Telo
FunkcieSensCool®, Senzor na ochranu očí
Počet režimov2 - manuálny a automatický
Počet úrovní svetla5
Počet zábleskov600 000
Počet nástavcov3 - HR lampa, AC lampa (nie je súčasťou balenia), SR lampa (nie je súčasťou balenia)
NapájanieElektrická sieť
FarbaBiela, zelená

Obsah balenia

  • 1× Epilátor
  • 1× HR lampa
  • 1× Adaptér
  • 1× Bezpečnostné okuliare
  • 1× Manuál

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.