A-DERMA EXOMEGA CONTROL TRAVEL KIT

1×1 set, sprchovací olej 100 ml + 4 ks vzorka

Značka: A-DERMA
A-DERMA EXOMEGA cestovné balenie obsahuje výrobky určené na suchú pokožku so sklonom k atopii.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

7,89
Doprava zadarmo

O produkte

X47398 ADC

Mini set pre atopickú a veľmi suchú pokožku.


A-DERMA EXOMEGA CONTROL kit obsahuje:

1. Zvláčňujúci sprchovací olej 100 ml: Jemne čistí, vyživuje a upokojuje suchú kožu so sklonom k atopii. Vhodný na použitie v sprche alebo do kúpeľa. Dôkladne opláchnite. Neštípev očiach. Biooodbourateľné zloženie.Testované pod dermatologickou a pediatrickou kontrolou. Neobsahuje mydlo.Proti škrabaniu • Dojčatá, deti, dospelí.

2. A-DERMA DERMALIBOUR Barrier Ochranný krém 5 ml: Zabraňuje podráždeniu a narušeniu pokožky. Vytvára efekt 2. kože. Chráni, upokojuje a čistí.

3. A-DERMA PROTECT AD Krém SPF 50+ 5 ml: Poskytuje slnečnú ochranu krehkej koži so sklonom k atopii. Bez parfumácie. Vhodné už od 6 mesiacov.

4. Emolienčné mlieko 5 ml proti škrabaniu a Emolienčný krém 5 ml: Obsahuje extrakt z výhonkov (mladých rastliniek) ovsa Rhealba® získaných z organického poľnohospodárstva. Prírodné sterilné zloženie, bez konzervantov a bez parfumácie. • Textúra šetriaca čas: 1 aplikácia denne. 24h hydratácia. Rýchla absorpcia. Vhodné pre novorodencov, deti a dospelých, Určené na suchá koža so sklonom k atopii, ktorá trpí svrbením. Tvár a telo. Okamžite upokojuje a kontroluje pocity podráždenia spojené so suchosťou kože.• Bezpečnosť a prírodné zloženie.

Spôsob použitia

Zvláčňujúcí sprchový olej je vhodný na použitie v sprche alebo do kúpeľa. Dôkladne sa opláchne čistou vodou.

Krém a mlieko sa používajú podľa potreby na suché miesta na pokožke.

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.