Transparent Lab BLEMISH CONTROL BHA CLEANSER PH 3.5 čistiaci gél na akné

1×150 ml, čistiaci gél

Odstránenie nečistôt a prebytočného kožného mazu.

11,36
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Transparent Lab BLEMISH CONTROL BHA CLEANSER PH 3.5 čistiaci gél na akné 1×150 ml, čistiaci gél

X024758

Hlavný popis produktu

Čistiaci čistiaci gél špeciálne navrhnutý pre starnúcu pleť so sklonom k vyrážkam. Vďaka exkluzívnemu zloženiu na báze kyseliny salicylovej (BHA) dokáže preniknúť do pórov a vyčistiť pokožku do hĺbky. Dokáže odstrániť nečistoty a prebytočný kožný maz bez toho, aby pokožku vysušil alebo spôsobil začervenanie.
Tento hĺbkovo čistiaci gél tiež obsahuje aminokyseliny, glycerín a má nízky obsah povrchovo aktívnych látok na zabezpečenie účinnosti čistiaceho procesu bez toho, aby sa zmenila prirodzená rovnováha pokožky, takže tá zostáva jemná, hydratovaná a žiarivá.
Kľúčové zložky:
5 % Glycerín
2% Kyselina salicylová
1% Komplex aminokyselín
Návod na použitie: Naneste malé množstvo produktu na vlhkú pokožku. Krúživými pohybmi jemne vmasírujte do pokožky. Opláchnite veľkým množstvom vody a dokončite studenou vodou, aby ste uzavreli póry. Pokožku osušte uterákom. Použitie: Ráno a večer. Vhodné na každodenné použitie.
Tip : Naneste malé množstvo produktu na vlhkú pokožku. Krúživými pohybmi jemne vmasírujte do pokožky. Opláchnite veľkým množstvom vody a dokončite studenou vodou, aby ste uzavreli póry. Pokožku osušte uterákom.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.