TOUS KIDS BOY EDT 100ML

1×100 ml, toaletná voda pre chlapcov

Značka: TOUS

Toaletná voda pre deti Tous Kids Boy je taká svieža a ovocná ako šťavnaté plody, ktoré ste vždy v letných mesiacoch zbierali pri vzrušujúcich hrách na babičkinej záhradke.

24,19
Ušetríte 13%

Pôvodná cena:  27,89 €  ·  zľava 3,70 €

Najnižšia cena pred zľavou: 27.69 €

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: TOUS KIDS BOY EDT 100ML 1×100 ml, toaletná voda pre chlapcov

X69759

Hlavný popis produktu

Predĺžte dobrodružné leto donekonečna a ešte ďalej. Toaletná voda pre deti Tous Kids Boy je taká svieža a ovocná ako šťavnaté plody, ktoré ste vždy v letných mesiacoch zbierali pri vzrušujúcich hrách na babičkinej záhradke. Rovnakou pohodou, ľahkosťou a radostnou prázdninovou atmosférou obklopte aj svoje deti – pokojne každý deň.

šťavnatá ovocná vôňa
evokuje šťastné chvíle plné hier a vzrušujúcu atmosféru prázdnin
dobrodružná vôňa pre všetkých chlapcov
Zloženie vône
Vôňu otvárajú svieže tóny mandarínky, neroli a ďateliny. Ďalšiu vlnu sviežosti má na svedomí čerstvo pokosená tráva a vodné tóny, ktoré pretne sladké kandizované jablko. Tajomstvo letných prázdnin je ukryté vo vôni sladkého drievka a pižma.

Príbeh vône
Vôňa určená pre chlapcov Tous Kids Boy je súčasťou dua vôní – tá pre dievčatá nesie názov Tous Kids Girl. Ich príbeh sa začal písať v roku 2012 pod rukami parfumérok Domitille Bertier a Juliette Karaguezoglou. Toaletná voda pre chlapcov evokuje dobrodružnú povahu mladých chlapcov, atmosféru prázdnin a zdanlivo nekonečných letných dní. Flakónik je v typickej chlapčenskej bledomodrej farbe s vyobrazeným panáčikom na viečku.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.