Tierra Verde Zlcove Mydlo

1×140g, pracie mydlo

Toto mydlo si zamilujete - je absolútny majster v likvidácii škvŕn od mastnoty, potu, trávy, krvi, hliny, ale aj od ovocných a zeleninových štiav. Odstráni ich z oblečenia aj ďalšieho textilu.

3,19
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Tierra Verde Zlcove Mydlo 1×140g, pracie mydlo

X58742

Hlavný popis produktu

Čo je to a ako to funguje

Pracie mydlo s prídavkom hovädzej žlče, ktorá obsahuje rôzne druhy enzýmov rozkladajúcich tuky a bielkoviny. Na čo sa používa Veľmi účinné v odstraňovaní škvŕn a nečistôt (mastnota, krv, atrament, mazivo, tráva, červené víno, ovocné a zeleninové šťavy, hlina, pot na golieroch a manžetách košieľ a pod.). Skvelé na odstránenie škvŕn z prateľných látkových plienok a látkových menštruačných vložiek.

Je vhodné na použitie na biele a stálofarebné textílie z prírodných vlákien i zmesových tkanín. Na namáčanie a pranie celkovo silne znečistenej a mastnej bielizne odporúčame Mydlové vločky zo žlčového mydla. Ponúkame aj čisto rastlinnú alternatívu tohto prostriedku – Olivové mydlo s citrónovým extraktom.

Ako sa používa

Navlhčíme textil v mieste škvrny, nanesieme mydlo a šúchaním vtierame do bielizne. Aplikáciu mydla je potrebné vykonávať s ohľadom na daný materiál, tzn. hodvábna blúzka neznesie také drhnutie ako znesú rifle :-). Necháme cca 15 minút účinkovať, potom miesto dôkladne opláchneme alebo vyperieme celý odev. Ak škvrna nezmizne celá, proces opakujeme. Na čo si dať pozor Škvrny bielkovinového typu (krv, mliečne produkty) je nutné pred praním ošetriť v studenej vode.

Bielkoviny sa v teplej vode zrazia a nie je možné ich potom odstrániť. Pri ošetrení farebného textilu je dobré pred použitím vyskúšať jeho stálofarebnosť aplikáciou na mieste, ktoré nie je vidieť. Možno vám vŕta v hlave Na mydle je biely povlak, nie je pokazené? Prípadný biely práškový povlak na povrchu mydla nie je na závadu – ide o vyzrážaný chlorid sodný (soľ).


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.