TIERRA VERDE Voňavý domov (krabička)

1×1 ks, balenie produktov pre voňavý domov

Farebné vône, inšpirácia a radosť – to všetko sme ukryli do tejto špeciálnej kolekcie. Rýchlo a jednoducho s ňou objavíte kúzelný svet aromaterapie. Naučíte sa prevoňať svoj domov originálnymi spôsobmi. Pri receptoch na upratovanie, prevoňanie bielizne, domácu kozmetiku a jednoduché čističe a osviežovače vzduchu určite nezostanete. Vaša kreatívna cesta do vnútra prírody začína práve teraz!

U dodávateľa, doručenie do 7 dní
52,99
Doprava zadarmo

O produkte: TIERRA VERDE Voňavý domov (krabička) 1×1 ks, balenie produktov pre voňavý domov

X67966

Hlavný popis produktu

Kolekcia Voňavý domov ukrýva 7 fľaštičiek s esenciálnymi olejmi. Každý z olejov je koncentrovanou podstatou rastliny, z ktorej vznikol. Unikátna brožúra Sprievodca voňavým domovom sa zameriava na domáce využitie aromaterapie pri upratovaní a na prevoňanie priestoru. Dotýka sa ale aj účinkov na našu náladu či vyživujúcich účinkov olejov na pokožku. V krabičke nájdete aj neutrálne tekuté mydlo, Biku – jedlú sódu a fľaštičku s rozprašovačom. Jadro celej kreatívnej súpravy tvorí 13 jedinečných receptov na využitie esenciálnych olejov pri voňavom experimentovaní.

Môžete si podľa nich ľahko: namiešať vlastné osviežovače vzduchu, pripraviť domáce tekuté mydlá, vyrobiť univerzálny čistič, jemne prevoňať bielizeň. Bonusom sú 3 kozmetické recepty na výrobu pleťového oleja, kúry na vlasy a masážneho oleja pri bolesti svalov (na ich prípravu budete potrebovať aj vaše obľúbené rastlinné oleje vhodné na pokožku a Esenciálny olej Rozmarín). Na čo si dať pozor Esenciálne oleje nikdy nepoužívajte vnútorne. Nepoužívajte nezriedené na pokožku. Chráňte oči a sliznice. Chráňte pred deťmi. Zoxidované oleje môžu podráždiť pokožku. Esenciálne oleje spotrebujte do 1 roka od otvorenia.

Po uplynutí tohto času už oleje nepoužívajte terapeuticky (na telo ani na inhalácie), ale iba na domáce upratovanie. Zvláštnu pozornosť venujte použitiu Esenciálneho oleja BIO Citrón. Tento olej je fototoxický a pôsobením slnečných lúčov môže kožu podráždiť (začervenanie). Pri jeho aplikácii na pokožku v koncentrácii vyššej ako 2 % nevystavujte pokožku 12 hodín slnečnému žiareniu, lúčom solária ani ostrému ľadovcovému slnku (svetlu odrazenému od snehu alebo ľadu).

Pokiaľ chcete výskytu nežiadúcich reakcií zabrániť, prípravky s týmto olejom na pokožku aplikujte večer pred spaním. Detailné informácie o bezpečnosti nájdete pri jednotlivých esenciálnych olejoch na našich stránkach.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.