TIERRA VERDE Tekuté mydlo na ruky – rozmarín (fľaštička 230 ml)

1×230 ml, tekuté mydlo

Chcete, aby vaše ruky zostali prirodzene hebké aj pri častom umývaní? Vyvinuli sme tekuté mydlo, ktoré nevysušuje a nedráždi. Obsahuje extrakt z mydlových orechov a ďalšie netoxické zložky vhodné aj pre citlivú pokožku.

U dodávateľa, doručenie do 7 dní
9,39
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: TIERRA VERDE Tekuté mydlo na ruky – rozmarín (fľaštička 230 ml) 1×230 ml, tekuté mydlo

X67987

Hlavný popis produktu

Čo je to a ako to funguje Medzi prednosti tekutého mydla patrí ľahké a rýchle použitie. Oceníte ho hlavne tam, kde tuhé mydlo nepôsobí práve esteticky či hygienicky (najmä vo väčších kolektívoch). Zloženie nášho tekutého mydla je inšpirované prírodou. Jeho základnou surovinou je výťažok z mydlových orechov, ktorý získavame najšetrnejšou metódou extrakcie za studena. Vyrábame ho z Mydlových orechovpochádzajúcich zo severu Indie, z podhoria Himalájí. Obsahujú prírodné saponíny a miestni obyvatelia ich odnepamäti používajú na pranie bielizne a očistu tela. Vďaka svojmu jemnému pôsobeniu sú vhodné aj pre alergikov, ekzematikov a malé deti.

Naše mydlo úspešne absolvovalo dermatologické testovanie Štátneho zdravotného ústavu na kožnú znášanlivosť u ľudí. Neobsahuje ropné deriváty, syntetickú parfumáciu ani farbivá. Odporúčame vziať na vedomie prítomnosť výťažku z rozmarínu. Niektorí ľudia na túto silicu môžu reagovať citlivo. Pokiaľ pumpička na sklenenej fľaštičke nefunguje správne, pozrite sa na náš videonávod, v ktorom sa dozviete, ako pumpičku správne sprevádzkovať. Možno vám vŕta v hlave Prečo je drogéria z mydlových orechov ekologická a zároveň etická? Orechy pochádzajú z divoko rastúcich stromov.

Nie sú teda pestované na plantážach, ktoré predstavujú pre tamojšiu krajinu záťaž. Zbierajú ich miestne ženy, ktorým táto práca poskytuje obživu a pomáha k nezávislosti. S našimi dodávateľmi sme pravidelne v kontakte. Ako môže byť „ekologická“ surovina, ktorú treba prepravovať cez polku sveta? Prevážame ju loďou, nie lietadlom. Krabice, v ktorých orechy dorazia, využívame na ďalšie spracovanie. A ako už bolo povedané, odberom orechov podporujeme rozvoj lokality, ktorá sa radí medzi krajiny tretieho sveta.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.