TIERRA VERDE Tekuté mydlo na ruky – levanduľa

1×750 ml, tekuté mydlo na ruky

Vaše ruky tak zostanú prirodzene hebké, aj keď ich umývate často. Zloženie mydla je inšpirované prírodou, vyrobené z extraktu mydlových orechov a ďalších netoxických a šetrných zložiek, ktoré sú vhodné pre normálnu aj citlivú pokožku.

10,29
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: TIERRA VERDE Tekuté mydlo na ruky – levanduľa 1×750 ml, tekuté mydlo na ruky

X68044

Hlavný popis produktu

Zloženie mydla je inšpirované prírodou. Je vyrobené na báze extraktu z mydlových orechov a ďalších netoxických zložiek, ktoré sú vhodné pre normálnu aj citlivú pokožku. Základná zložka z mydlových orechov je získavaná tou najšetrnejšou metódou extrakcie za studena. Naše Mydlové orechypochádzajú zo severu Indie, z podhoria Himalájí. Pre svoj prirodzene vysoký obsah saponínov boli v oblastiach pôvodu tradične využívané na pranie a hygienu.

Vďaka svojej jemnosti sú vhodné aj na pokožku náchylnú na alergie či ekzémy a na pokožku malých detí. Mydlo úspešne prešlo dermatologickým testovaním Štátneho zdravotného ústavu na kožnú znašanlivosť na ľuďoch. V tomto prípade však odporúčame vziať na vedomie prítomnosť výťažku z levandule. Niektorí ľudia na ňu môžu reagovať citlivo.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.