TIERRA VERDE Relaxačný kúpeľový balíček (dóza vianočná)

1×1 set, vianočná sada

Šetrne spracované dary prírody rozkvitnú znovu vo vašej kúpeľni.

19,69
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: TIERRA VERDE Relaxačný kúpeľový balíček (dóza vianočná) 1×1 set, vianočná sada

X67971

Hlavný popis produktu

Relaxačný kúpeľový balíček si môžete vychutnať sami alebo ho vyslať do sveta ako praktický darček. O vašu pohodu sa postarajú: Sprchový gél Esencia omamnosti – Ylang-ylang & Kardamóm (fľaštička 230 ml) Sprchový gél s šetrným zložením a optimálnym pH zanecháva pokožku odolnú voči vonkajším vplyvom.

Vybrané esenciálne oleje z exotického ylang-ylangu a kardamómu majú hlboko uvoľňujúci aromaterapeutický účinok a podnecujú sebadôveru a tvorivosť. Esenciálny olej BIO Lavandin (fľaštička 10 ml) Kvetinová vôňa lavandinu zaháňa nervozitu aj chronickú únavu. Olej blahodarne pôsobí na pokožku, môžete ho pridať do domácej kozmetiky aj masážnych zmesí.

Esenciálny olej BIO Pomaranč (fľaštička 10 ml) Sladká vôňa sicílskych pomarančov povzbudzuje, podporuje dobrú náladu a optimizmus. Kozmetický tampón – veľký s froté stranou 2 ks Biobavlnené odličovacie tampóny sú hebké a príjemné na dotyk. Vyčistia pleť a dovolia jej znova dýchať. Sú ideálne pre dokonalé odlíčenie aj očistu celého tela. Balíček sa vám bude páčiť, pokiaľ: Je pre vás prírodné zloženie kozmetiky prioritou. Sprchový gél sme namiešali z maximálne šetrných a netoxických surovín. Na rozdiel od rady bežných produktov neobsahuje ropné deriváty, syntetické parfumy, farbivá, sulfáty (priemyselné penidlá) ani dráždivé aniónaktívne tenzidy a je stabilizovaný iba jemnými potravinárskymi konzervantmi.

Esenciálne oleje sú 100 % prírodné, v biokvalite. Preferujeme vegánske prostriedky. Produkty v balíčku neobsahujú žiadne živočíšne zložky. Chcete sa o seba starať udržateľným spôsobom. Sklenenú fľaštičku s dávkovačom je možné dopĺňať z väčšieho balenia alebo v bezobalovom obchode a minimalizovať tak spotrebu obalových plastov. Prateľné biobavlnené kozmetické tampóny nahradia stovky jednorazových odličovacích tampónov. Papierová taška, v ktorej voňavý relax nájdete, je ušitá z obalov od surovín, ktoré používame pri výrobe našej drogérie.

Všetky produkty v balíčku spĺňajú prísne kritériá najnáročnejšieho európskeho certifikátu Ecogarantie. Hľadáte zmysluplný darček. Balíčkom potešíte vyznávačov prírodnej kozmetiky, zero waste a upcyklácie aj vegánov. Na rozdiel od mnohých iných darčekov je minimálne riziko, že skončí založený niekde v skrini. A môže sa stať aj prvým krôčikom na ceste k udržateľnejšiemu a ohľaduplnejšiemu štýlu života.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.