TIERRA VERDE Esenciálny olej BIO Klinček

1×10 ml, BIO olej

Klinčekový esenciálny olej uľahčuje zotavenie z únavy.

U dodávateľa, doručenie do 7 dní
11,59
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: TIERRA VERDE Esenciálny olej BIO Klinček 1×10 ml, BIO olej

X67952

Hlavný popis produktu

Tropický klinčekovník (Syzygium aromaticum) je cenený pre svoje nerozvinuté kvetné puky známe ako klinčeky. Parnou destiláciou sa získava olej s výraznou a príjemnou vôňou. Je výrazne hrejivá, sladko korenistá a pomáha uvoľňovať napätie, dodáva sebadôveru a silu.

Esenciálny olej z plodov klinčekovca uľahčuje zotavenie z únavy. Je výborným pomocníkom v čase stresu alebo vyčerpania. Keď sa používa na prevoňanie miestnosti, navodzuje príjemnú náladu. Olej výborne stimuluje pocit uvoľnenia a pomáha zmierňovať napätie. Lahodná vôňa prebúdza zmysly a má relaxačný účinok.

Vôňa tohto oleja vnesie do vášho domova jedinečnú zimnú náladu v čase Vianoc. Skvele sa hodí aj na prevoňanie kancelárie alebo obchodných priestorov pred vianočným stretnutím.

Dávkovanie pre dospelých:
Do aromaterapeutickej fľaše alebo difuzéra nakvapkajte 3 kvapky, aby ste prevoňali približne 100 m2 priestoru.
Na starostlivosť o telo a masážne oleje pridajte maximálne 3 kvapky do 30 ml rastlinného oleja alebo krému.
Nepoužívajte u detí do 12 rokov, tehotných a dojčiacich žien a citlivých osôb. Ak máte vysoký krvný tlak, vyhnite sa olejom. Nikdy nepoužívajte na pokožku nezriedený olej.

Certifikát Ecogarantie

Tento výrobok získal medzinárodne uznávaný certifikát Ecogarantie, ktorý zaručuje, že spĺňa prísne environmentálne požiadavky.

Zložky
Eugenia Caryophyllus Bud Oil, Eugenol, Limonene, Linalool, Benzyl Benzoate, Isoeugenol, Methyleugenol*. *- prírodného pôvodu


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.