Theramid HAPCA FILLER sérum s kyselinou hyalurónovou

1×30 ml, sérum

Značka: THERAMID

Preniká hlboko do pokožky a poskytuje super rýchle vyplnenie vrások.

30,54
Doprava zadarmo

O produkte: Theramid HAPCA FILLER sérum s kyselinou hyalurónovou 1×30 ml, sérum

X024762

Hlavný popis produktu

Inovatívne sérum s kyselinou hyalurónovou navrhnuté tak, aby vypĺňalo a predchádzalo vzniku vrások a poskytovalo dlhotrvajúcu hydratáciu.
Toto sérum HAPCA Filler obsahuje 1% Primahyal Ultrafiller™, novú generáciu kyseliny hyalurónovej, s vlastnosťami porovnateľnými s dermálnymi výplňami. Preniká hlboko do pokožky a poskytuje super rýchle vyplnenie vrások. Podporuje tiež dlhodobé zadržiavanie vlhkosti a redukciu hlbokých vrások a posilňuje vlastnú antioxidačnú obranu pokožky, chráni pokožku pred znečistením a poškodením UV žiarením. Znamená tento „zábleskový efekt“, že výhody kyseliny hyalurónovej zmiznú tak rýchlo, ako sa objavia? Určite nie! Primalhyal Ultrafiller je schopný podporovať dlhodobé hydratačné usadeniny v hlbších vrstvách pokožky, redukuje výskyt jemných liniek a vrások.
Vzorec dopĺňa zmes 2% kyseliny hyalurónovej s rôznymi molekulovými hmotnosťami, ktorá je schopná preniknúť do hlbších vrstiev pokožky, omladiť ju zvnútra a ponúka optimálnu povrchovú hydratáciu tým, že pomáha absorbovať a udržiavať vlhkosť.
Čo robí tento vzorec tak jedinečným? Sodný PCA. Súčasť prirodzených hydratačných faktorov pokožky, ktorý je známy svojou hydratačnou silou. To znamená, že priťahuje a zadržiava vodu v bunkách, čím udržuje pokožku hydratovanú. V kombinácii so zmesou kyseliny hyalurónovej vo vzorci môže zvýšiť silu prenikania a konzervácie kyseliny, vďaka čomu pôsobí ako blokátor vlhkosti. Predchádza tak transepidermálnej strate vody (TEWL) a zadržiava kyselinu hyalurónovú, ktorú zavádza do hlbších vrstiev pokožky, aby sa tak predišlo jej strate.
Kľúčové zložky:
5 % Sodný PCA
3% Kyselina hyalurónová
Návod na použitie: Naneste niekoľko kvapiek na čistú pokožku a jemne vmasírujte krúživými pohybmi, kým sa produkt nevstrebe.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.