Theramid CLINICAL VITAMIN A sérum

1×30 ml, sérum

Značka: THERAMID

Tento produkt je ideálny pre tých, ktorí hľadajú úžasné výsledky proti starnutiu pleti.

30,54
Doprava zadarmo

O produkte: Theramid CLINICAL VITAMIN A sérum 1×30 ml, sérum

X024764

Hlavný popis produktu

Prebuďte sa každý deň do mladistvej pleti s klinickým vitamínom A, ultra výkonným sérom proti starnutiu s retinolom, retinalom a granatívnym retinoidom. Tento produkt je ideálny pre tých, ktorí hľadajú úžasné výsledky proti starnutiu.
Veľmi účinná kombinácia rôznych foriem vitamínu A vo veľmi vysokých dávkach. Je špeciálne navrhnutý pre tých, ktorí majú predchádzajúce skúsenosti s retinoidmi a stále sa snažia zlepšiť svoje výsledky.
Klinický vitamín A je schopný spustiť bunkovú regeneráciu a produkciu kolagénu, aby účinne zjemnil jemné linky a vrásky a zároveň zvýšil žiarivosť a hladkosť pokožky.
Toto inovatívne nočné ošetrenie, ktoré kombinuje 5 % Granactive Retinoid, 0,3 % Retinol a 0,1 % Retinal, pôsobí počas spánku a dosahuje maximálnu účinnosť proti starnutiu s viditeľnými výsledkami už od prvej aplikácie.
Vitamín A vo svojej čistej forme je veľmi nestabilný, pretože ľahko oxiduje, čo môže časom viesť k strate účinnosti a nežiadúcim účinkom na pokožku. Teda ak by nebol formulovaný odborníkmi. Práve preto používame najmodernejšie formy vitamínu A, aby sme sa vyhli všetkým vyššie uvedeným problémom a zaručili jeho uvoľnenie do správnej vrstvy pokožky. Sme schopní to urobiť pomocou pokročilej technológie zapuzdrenia zložiek, ktorá je najlepšia pre zachovanie samotného vitamínu a pre zdravie vašej pokožky.
Kľúčové zložky:
5% Granaktívny retinoid
0,3 % Retinol
0,1 % Retinal
Návod na použitie: Použite večer, produkt pôsobí počas spánku. Naneste niekoľko kvapiek na čistú pokožku a jemne vmasírujte do pokožky krúživými pohybmi, až kým sa produkt nevstrebe.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.