Theramid CERAMIDE 3% sérum

1×30 ml, sérum

Značka: THERAMID

Dlhotrvajúca hydratácia a posilnenie ochrannej bariéry pokožky.

30,54
Doprava zadarmo

O produkte: Theramid CERAMIDE 3% sérum 1×30 ml, sérum

X024766

Hlavný popis produktu

Ošetrenie obohatené o ceramidy navrhnuté tak, aby dodalo pokožke dlhotrvajúcu hydratáciu. Používa sa tiež na posilnenie ochrannej bariéry pokožky pre hlboko hydratovanú a chránenú pokožku.
Ceramidy sú lipidy (tuky) prirodzene prítomné v pokožke. Sú nevyhnutné na podporu bariérovej funkcie pokožky, udržiavanie optimálnej úrovne hydratácie a ochranu pred vstupom mikroorganizmov. Postupom času sa počet ceramidov prítomných v našej pokožke, ktoré ju udržujú zdravú a chránenú, začína znižovať, čo spôsobuje, že sa stáva suchou, reaktívnou alebo podráždenou.
Ceramidové ošetrenie s obsahom 3 % čistých ceramidov a 1 % ektoínu pomáha obnoviť optimálnu úroveň hydratácie pokožky. Výsledkom je posilnenie bariérovej funkcie pokožky, aby sa zabránilo transepidermálnej strate vody. Poskytuje tak dlhotrvajúcu hydratáciu, zabraňuje vysušovaniu a chráni pokožku pred vonkajšími agresormi zodpovednými za predčasné starnutie pokožky.
Kľúčové zložky:
3 % Ceramid
1 % Ektoín
1 % CICA
Návod na použitie: Naneste niekoľko kvapiek na čistú pokožku a jemne vmasírujte do pokožky krúživými pohybmi, až kým sa produkt nevstrebe.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.