Theramid A-RETINOATE sérum

1×30 ml, sérum

Značka: THERAMID

Vaša pokožka nielen prejde omladením, ale zostane aj dobre hydratovaná a zachová si mladistvý, pružný vzhľad.

34,92
Doprava zadarmo

O produkte: Theramid A-RETINOATE sérum 1×30 ml, sérum

X024769

Hlavný popis produktu

Odhaľte budúcnosť starostlivosti o pleť s našou špičkovou liečbou proti starnutiu, ktorá je poháňaná najaktívnejšou a biologicky dostupnejšou formou vitamínu A – retinylretinoátom. Bezproblémovým spojením sily Retinyl Retinoate a Retinal funguje toto sérum v dokonalej synergii, aby poskytovalo maximálnu účinnosť pri liečbe a prevencii prvých príznakov starnutia pokožky.
A-RETINOATE obsahuje patentovaný systém dodávania na vytvorenie stabilnej a vysoko účinnej formy vitamínu A. Prelomová hybridná molekula vytvorená spojením retinolu a kyseliny retinovej stelesňuje prednosti toho najlepšieho z oboch svetov: vynikajúce výhody retinolu bez nežiaducich vedľajších účinkov, ktoré sa typicky spájajú s kyselinou retinovou.
Kombinovaná sila 0,06 % retinylretinoátu s 0,1 % retinalu zosilňuje ich účinky a prináša zrýchlené výsledky. Spoločne stimulujú produkciu kolagénu, znižujú výskyt jemných liniek a vrások a zároveň podporujú pevnejšiu a mladistvejšiu pokožku.
Okrem týchto účinných zložiek sme zahrnuli retinoylhyaluronát sodný, jedinečnú zlúčeninu známu svojou schopnosťou poskytovať výhody retinoidov a zvlhčujúce vlastnosti nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej. To zaisťuje, že vaša pokožka nielen prejde omladením, ale zostane aj dobre hydratovaná a zachová si mladistvý, pružný vzhľad.
Jedinečné riešenie na boj proti známkam starnutia a odomknutie plného potenciálu vašej pleti. Zažite bezkonkurenčnú účinnosť pri riešení existujúcich známok starnutia alebo ich proaktívnej prevencii.
Kľúčové zložky:
0,1% Retinal
0,06% Retinyl Retinoate
0,06% HyRetin (retinoyl hyaluronát sodný)
Návod na použitie:
Naneste niekoľko kvapiek na čistú pokožku a jemne vmasírujte do pokožky krúživými pohybmi, až kým sa produkt nevstrebe.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.