KlimaSei test menopauzy

1×2 ks, test

Na sklade
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
10,99
Doprava zadarmo nad 29,90 €
10 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X42142 ADC

KlimaSei je rýchly test na domáce použitie a je určený na zistenie prítomnosti ľud- ského folikulostimulačného hormónu (FSH) vo vzorke moču pre v yhodnotenie nástupu menopauzy.
Zdravotnícka pomôcka umožňuje stanoviť koncentráciu hormónu FSH, a tým zistiť, či sa nachádzate vo fáze menopauz y. Následne môžete podniknúť kroky potrebné pre udr žanie zdravia a znížiť zdravotné riziká spojené s menopauzou, ako je napríklad osteoporóza, hypertenzia alebo zvýšenie hladiny cholesterolu v krvi.
Pre správne vyhodnotenie výsledkov je nevyhnutné pozorne čítať inštrukcie. Všetky podrobnosti by vám mali by ť jasné ešte pred prevedením testu.

Spôsob použitia

Na vykonanie testu je potrebné použiť prvý ranný moč, ktorý obsahuje najvyššiu koncentráciu hormónov a poskytne najpresnejšie výsledky.
Pokiaľ ešte stále máte menštruáciu, prvý test je potrebné vykonať počas prvého týždňa menštruačného cyklu (2.– 7. deň, za 1. deň cyklu sa považuje pr v ý deň menštruácie). O týždeň neskôr by mala by ť hladina hormónu FSH znovu stanovená pomocou druhého testu.
Pokiaľ nemáte pravidelný menštruačný cyklus, urobte prvý test kedykoľvek v danom mesiaci a druhý test o týždeň neskôr.

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.