TEREZIA VITAMÍN C 500 trio natur+

1x60 cps, výživový doplnok

Základom výživového doplnku sú 3 prírodné zložky: plody aceroly, šípok a rakytníka rešetliakového, ktoré sú bohaté na prírodný vitamín C a ľudský organizmus ho dokáže ľahko vstrebávať.

9,59
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: TEREZIA VITAMÍN C 500 trio natur+ 1x60 cps, výživový doplnok

X52430 ADC

Základom výživového doplnku sú 3 prírodné zložky: plody aceroly, šípok a rakytníka rešetliakového, ktoré sú bohaté na prírodný vitamín C a ľudský organizmus ho dokáže ľahko vstrebávať. Vitamín C podporuje funkciu imunitného a nervového systému, prispieva k zníženiu únavy a zvyšuje vstrebávanie železa. 

Zloženie:

20 kapsúl s acerolou: 1 kapsula obsahuje: 530 mg zmesi [kyselina L-askorbová; 100 mg acerola (Malpighia glabra) extrakt z plodov, rakytník rešetliakový (Hippophae rhamnoides) sušený plod a olej; brusnice (Vaccinium vitis-idaea) sušený plod].

20 kapsúl so šípkami: 1 kapsula obsahuje: 530 mg zmesi [kyselina L-askorbová; 100 mg šípky (Rosa canina, Rosa laevigata) extrakt plodov, 100 mg rakytník rešetliakový (Hippophae rhamnoides) sušený plod a olej].

20 kapsúl s rakytníkom: 1 kapsula obsahuje: 530 mg zmesi [kyselina L-askorbová; 150 mg rakytník rešetliakový (Hippophae rhamnoides) sušený plod a extrakt; rakytníkový olej].

Obal kapsúl: želatína. Viac na adc.sk

Spôsob použitia

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula (ktorákoľvek z balenia) 2x denne pred jedlom. Kapsuly sa prehĺtajú celé a zapíjajú vodou alebo sa rozdelia a ich obsah sa nasype do jedla alebo vody. Je možné užívať podľa potreby aj dlhodobo.

Upozornenie: Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Uchovávať mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako o náhrada vyváženej a rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte v suchu do 25 C. Kapsulu spotrebujte ihneď po vybraní z blistra. Vhodné pre celiatikov, tehotné a dojčiace ženy. Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.