TEREZIA BYSTROZRAK

1×60 cps

Značka: TEREZIA
Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
14,49 ušetríte 2,80 €

Pôvodná cena 17,29 €, zľava 16%

Najnižšia cena pred zľavou: 17.29 €
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: TEREZIA BYSTROZRAK 1×60 cps

X000057 ADC

Výživový doplnok s obsahom očianky, nechtíka lekárskeho, extraktu šafranu siateho, čučoriedky, kurkumy a tekvicových semienok. Vhodné pre celiatikov.

  • Zinok prispieva k udržaniu normálneho zraku.

Zloženie: 1 kapsula obsahuje 530 mg zmesi [tekvicové semienka mleté (Cucurbita pepo) – zdroj zinka, nechtík lekársky (Calendula officinalis) extrakt kvetu 110 mg, očianka lekárska (Euphrasia officinalis) extrakt, brusnica čučoriedková (Vaccinium myrtillus) extrakt 70 mg, šafran siaty (Crocus sativus) extrakt (krocíny 3%), kurkuma dlhá (Curcuma longa) 10 mg].
Obal kapsuly: želatína. Viac na adc.sk

Spôsob použitia

1 kapsula denne pred jedlom. Kapsula sa prehltne celá a zapije vodou alebo sa rozdelí a obsah sa nasype do jedla alebo vody. Je možné užívať podľa potreby aj dlhodobo.

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte v suchu do 25 °C. Kapsulu spotrebujte ihneď po vybraní z blistra. Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.