T-tomi Odličovacie tampóny, sada peeling 2 týždne colour + prací sáčok

1×1 set, udržateľné tampóny na odličovanie

Značka: T-TOMI
T- TOMI odličovacie tampóny PEELING sú zero waste, teda nevytvára žiadny zbytočný odpad a sú tak šetrné k životnému prostrediu.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
16,99
Doprava zadarmo

O produkte

X42672

T-TOMI odličovacie tampóny PEELING sú zero waste, a tak nevytvárajú žiadny zbytočný odpad, čím sú šetrné k životnému prostrediu. Tampóny sú vyrobené z jednej strany z vysokogramážneho bambusového froté, ktoré plní úlohu jemného peelingu (pre výraznejší peelingový efekt je možné naniesť malé množstvo peelingu, potom tampón dôkladne prepláchnuť) a z druhej strany z jemného bavlneného úpletu, ktorý vašu pleť šetrne dočistí. Vrecko na pranie je ideálny pomocník na cesty na jednoduché skladovanie použitých tampónikov, a tiež na pranie v práčke.

Použitie je rovnaké ako u jednorazových tampónov, jednoducho na suchý alebo zľahka navlhčený tampón naneste akýkoľvek odličovací prostriedok (micelárnu vodu, odličovacie mlieko alebo tonikum) a jemne odstráňte nečistoty z tváre, krku a dekoltu. V prípade nanesenia peelingu tampón dôkladne prepláchnite teplou vodou a až potom naneste odličovací prípravok.

• 1.strana 60% bambusová viskóza + 40% BIO bavlna
• 2.strana 100% bavlna
• 14 ks + vrecko na pranie
• dajú sa prať, sú znovupoužiteľné
• priemer tampónu 8 cm
• vyrobené v Českej republike

Pri praní nepoužívajte aviváž, znižuje savosť materiálu.
Tampóny perte na 60 °C.
*náhodný výber vzorov v balení
Produkty T-TOMI spľňajú požiadavky stanovené vyhláškou MZ SR č.84 / 2001 Zb. o hygienických požiadavkách na hračky a výrobky pre deti do 3 rokov.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.