Super Tan Samoopaľovacie Mlieko

1×150 ml, samoopaľovacie mlieko

Značka: OLIVAL
Samoopaľovacie mlieko SUPER TAN poskytuje prirodzene opálený vzhľad a rovnomerne bronzovú pleť.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

9,99
Doprava zadarmo

O produkte

X58761

Ľahká textúra, obohatená o prírodné oleje, extrakty a betakarotén hydratuje a vyživuje pokožku. Pokožka počas 6 až 8 hodín postupne stmavne a aplikáciu je možné opakovať, kým sa nedosiahne požadovaný stupeň tónovania. Použitie: Pripravte pokožku s pílingom, ideálne 24 hodín pred použitím samoopaľovacieho mlieka.

Potom naneste mlieko rovnomerne z chodidiel na boky, brucho, ramená a krk. Venujte zvláštnu pozornosť záhybom a oblastiam členkov, kolien a lakťov. Po aplikácii si dôkladne umyte ruky. Po 6 až 8 hodinách vývoja farby sa osprchujte. Udržujte opálený vzhľad pomocou mlieka alebo telovej peny opakovaným nanášaním.

Upozornenie: V prípade podráždenia prestaňte používať. Zabráňte kontaktu s očami. Nepoužívajte na poškodenú pokožku. Môže spôsobiť zmenu farby látky. Samoopaľovacie mlieko neobsahuje ochranný faktor a nechráni pred slnečným žiarením. Pred opaľovaním odporúčame natrieť sa mliekom alebo opaľovacím olejom. Vyhnite sa slnečnému žiareniu medzi 11:00 a 17:00. Nadmerné opaľovanie vážne ohrozuje zdravie.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.