Super Tan Samoopaľovacie Mlieko

1×150 ml, samoopaľovacie mlieko

Značka: OLIVAL

Samoopaľovacie mlieko SUPER TAN poskytuje prirodzene opálený vzhľad a rovnomerne bronzovú pleť.

7,49
Ušetríte 25%

Pôvodná cena:  9,99 €  ·  zľava 2,50 €

Najnižšia cena pred zľavou: 9.99 €

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Super Tan Samoopaľovacie Mlieko 1×150 ml, samoopaľovacie mlieko

X58761

Hlavný popis produktu

Ľahká textúra, obohatená o prírodné oleje, extrakty a betakarotén hydratuje a vyživuje pokožku. Pokožka počas 6 až 8 hodín postupne stmavne a aplikáciu je možné opakovať, kým sa nedosiahne požadovaný stupeň tónovania. Použitie: Pripravte pokožku s pílingom, ideálne 24 hodín pred použitím samoopaľovacieho mlieka.

Potom naneste mlieko rovnomerne z chodidiel na boky, brucho, ramená a krk. Venujte zvláštnu pozornosť záhybom a oblastiam členkov, kolien a lakťov. Po aplikácii si dôkladne umyte ruky. Po 6 až 8 hodinách vývoja farby sa osprchujte. Udržujte opálený vzhľad pomocou mlieka alebo telovej peny opakovaným nanášaním.

Upozornenie: V prípade podráždenia prestaňte používať. Zabráňte kontaktu s očami. Nepoužívajte na poškodenú pokožku. Môže spôsobiť zmenu farby látky. Samoopaľovacie mlieko neobsahuje ochranný faktor a nechráni pred slnečným žiarením. Pred opaľovaním odporúčame natrieť sa mliekom alebo opaľovacím olejom. Vyhnite sa slnečnému žiareniu medzi 11:00 a 17:00. Nadmerné opaľovanie vážne ohrozuje zdravie.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.