VIVACO SUN MRKVOVÉ maslo bronz s betakaroténom bez UV filtra

1×150 ml, 100% prírodné maslo

Značka: VIVACO

100 % prírodné mrkvové maslo pre urýchlenie opálenia a zhnednutie pokožky s vysokým obsahom mrkvového extraktu, betakaroténu a prírodných olejov, ktoré zabraňujú jej starnutiu. Neposkytuje ochranu pred slnkom. Podporuje bronzovú farbu a je vhodné aj do solária.

8,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: VIVACO SUN MRKVOVÉ maslo bronz s betakaroténom bez UV filtra 1×150 ml, 100% prírodné maslo

X48431

Hlavný popis produktu

100 % prírodné mrkvové maslo podpruje rýchlejšie a dlhodobejšie zhnednutie pokožky.

Je vhodné na hydratovanie a regeneráciu pokožky pred aj po pobyte na slnku. Neposkytuje ochranu pred slnkom. Podporuje bronzovú farbu a je vhodné aj do solária. Pri nanesení na pokožku sa maslo mení na olej a ľahko sa rozotiera.

Použitie:

Aplikuje pred pobytom na slnku. Maslo naneste na pokožku vystavenú slnečnému žiareniu, odporúčame kombinovať s prípravkom s ochranným faktorom. Aplikáciu opakujte podľa potreby, najmä pri potení, po kúpaní alebo osušení ručníkom. Vďaka vysokému obsahu karoténu môže zanechať stopy pri kontakte s oblečením.

Zloženie:

Cocos Nucifera Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Hydrogenated Coconut Oil, Cetearyl Alcohol, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Cera Alba, Helianthus Annuus Seed Oil, Citrus Sinensis Peel Oil Expressed, Limonene, Tocopherol, Daucus Carota Sativa Root Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Zea Mays Oil, Ethyl Ferulate, Beta-carotene, Linalool, Humulus Lupulus Cone Extract

Neobsahuje UV filtre. Vodeodolné. Vhodné aj do solária.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.