Sunar Sensitive 2

1 x 500 g, dojčenská výživa pre dojčatá od narodenia

Značka: SUNAR

Následná dojčenská mliečna výživa s bakteriami Bifidobacterium longum pre spokojné bruško.

10,79
Ušetríte 14%

Pôvodná cena:  12,59 €  ·  zľava 1,80 €

Najnižšia cena pred zľavou: 12.59 €

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Sunar Sensitive 2 1 x 500 g, dojčenská výživa pre dojčatá od narodenia

X021578

Hlavný popis produktu

Sunar Sensitive 2 je následná dojčenská mliečna výživa pre dojčatá od ukončeného 6. mesiaca, ktorá je určená pre citlivé bruško vášho dieťatka. Ide o unikátnu receptúru podľa vzoru materského mlieka s obsahom prebiotík (Oligosacharidy GOS) a bakterií Bifidobacterium longum.

Baktérie Bifidobacterium longum sa prirodzene nachádzajú v črevnom mikrobiome dojčených detí.

Sunar Sensitive 2 bol vyvinutý podľa vzoru materského mlieka a obsahuje unikátnu kombináciu živín, ktoré sa prirodzene vyskytujú v materskom mlieku.

Prečo si vybrať Sunar Sensitive:
- Novinka s baktériami Bifidobacterium longum
- Z plnotučného mlieka
- Bez palmového oleja

Plnotučné mlieko, z ktorého je Sunar Sensitive vyrobený, dodáva mlieku lahodnú chuť a preto je deťmi veľmi dobre prijímané a majú spokojné bruško.

Na kvalite záleží:
Dojčenské mlieka Sunar sa vyrába udržateľným a ekologickým spôsobom z čerstvého kravského mlieka a smotany v oblasti 2 UNESCO biosfér vo Švédsku. Pri výrobe sú aplikované pokročilé technológie výroby a samozrejmosťou je prísna kontrola kvality.
Zloženie: plnotučné mlieko, odtučnené mlieko, laktóza (z mlieka), maltodextrín, slnečnicový olej, koncentrát srvátkovej bielkoviny (z mlieka), galaktooligosacharidy (z laktózy), repkový olej, kokosový olej, draselné soli kyseliny citrónovej, rybí olej, vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej, chlorid horečnatý, chlorid cholínu, emulgátor (sójový lecitín), citran sodný, L-askorban sodný, chlorid sodný, Bifidobacterium longum BB536, olej z Mortierella alpina, uhličitan vápenatý, taurín, síran železnatý, L-askorbyl-6-palmitát, inozitol, L-karnitín, síran zinočnatý, zmes tokoferolov, nikotínamid, D-pantotenát vápenatý, síran meďnatý, retinylpalmitát, riboflavín, tiamínhydrochlorid, pyridoxín hydrochlorid, jodid draselný, síran mangánatý, kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutámová), fytomenadión, seleničitan sodný, D-biotín, cholekalciferol, kyanokobalamín.
Bifidobacterium Longum BB536 – 7x108 KTJ/100 g prášku.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.