Sunar BIO Rozpustilé zvieratka 160g

4×40 g, BIO sušienky

Značka: SUNAR

Sunar BIO sušienky Rozpustilé zvieratka sú krehké a ľahko rozpustiteľné sušienky vhodné pre deti od ukončeného 6. mesiaca. Všetky suroviny v najvyššej BIO baby kvalite. Tvar je jednoducho uchopiteľný pre detské ručičky a podporuje tak rozvoj samostatnosti. Vďaka porciovaniu do 4 samostatných vrecúšok budete mať sušienky vždy čerstvé.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

2,89
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Sunar BIO Rozpustilé zvieratka 160g 4×40 g, BIO sušienky

X024649

Hlavný popis produktu

 

Zloženie: pšeničná múka* 73,9 %, trstinový cukor* 12,6 %, slnečnicový olej* 9,4 %, pšeničná múka diastatická* 2,9 %, kypriace látky (hydrogénuhličitan amónny, hydrogénuhličitan sodný), prírodná vanilková aróma, olivový extrakt, tiamín (Vitamín B1). Môže obsahovať mlieko, sóju a horčicu.

Uchovávanie:

BIO Sunar rozpustné sušienky skladujte na suchom mieste pri izbovej teplote. Neskladujte v chladničke. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Otvorené balenie vždy dobre uzavrite, uložte na suchom a tmavom mieste a spotrebujte najneskôr do 14 dní

Upozornenie:

BIO Sunar rozpustné sušienky majú byť iba spestrením pestrého a vyváženého jedálnička. Nenahradzujú bežnú dennú porciu jedla. Odporúčaná denná porcia sú 4 sušienky. Pri kŕmení nenechávajte dieťa bez dozoru, hrozí riziko vdýchnutia. Po konzumácii, najmä vo večerných hodinách, nezabúdajte na pravidelnú starostlivosť o chrup a hygienu ústnej dutiny.

.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.