Suavinex - MANUÁLNA ODSÁVAČKA MLIEKA ZERO ZERO

1×1 ks, manuálna odsávačka mlieka

Značka: SUAVINEX

Predstavujeme NOVINKU, ktorá bola vytvorená odborníkmi z odboru Pediatria a Ortodoncia, k zdravému kŕmeniu z fľaše v kombinácii s dojčením.

45,69
Ušetríte 14%

Pôvodná cena:  52,99 €  ·  zľava 7,30 €

Najnižšia cena pred zľavou: 52.99 €

Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo

O produkte: Suavinex - MANUÁLNA ODSÁVAČKA MLIEKA ZERO ZERO 1×1 ks, manuálna odsávačka mlieka

X42809

Hlavný popis produktu

Suavinex manuálna odsávačka ZERO ZERO napodobňuje rytmus sania dieťaťa počas dojčenia a obsahuje cumlík ZERO ZERO, ktorý vďaka svojmu dizajnu založenom na vedeckých výskumoch, pripomína svojím tvarom a textúrou materskú bradavku ako nikdy predtým. Týmto sa dieťa zbaví rozpakov medzi cumlíkom a bradavkou, čo pri kombinovanom dojčení zaistí, že dieťatko bez problémov prechádza z bradavky na silikónový cumlík a naopak.
Fľaštička ZERO ZERO obsahuje vačok, ktorý je výsledkom prostého pozorovanie prírodných javov. Tento patentovaný, silikónový vačok sa sťahuje v závislosti na tom, ako dieťa saje a rovnakým spôsobom sa tomu tak deje u mliečnych žliaz. Vďaka vzduchu nachádzajúcemu sa v priestore vonkajšej strany vačku dochádza k vytváraniu vákua vo vnútri, čo zabraňuje vniknutiu vzduchových bublín. Vďaka tejto absencii bublín nevznikajú u dieťaťa bolesti bruška spôsobené plynatosťou a rovnako tak nedochádza k oxidácii mlieka a strate dôležitých výživných látok.

Našim cieľom bolo dosiahnutie zdravého trávenia a spokojnosti detí spolu so zachovaním jedinečné možnosti dojčenia.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.