StriVectin Multi Action regeneračný krém

1×50 ml, regeneračný krém

Značka: STRIVECTIN

Regeneračný krém na hlavné príznaky starnutia pleti. Krém pomáha podporovať tvorbu kolagénu, zvyšuje pevnosť a pružnosť, redukuje vrásky a zvyšuje hladkosť pokožky.

56,39
Doprava zadarmo

O produkte: StriVectin Multi Action regeneračný krém 1×50 ml, regeneračný krém

X021159

Hlavný popis produktu

Patentovaná technológia NIA-114™ pomáha udržiavať kožnú bariéru a zvyšuje účinnosť ostatných zložiek.
Viacúčelový regeneračný a posilňujúci krém

Regeneračný krém poskytuje kľúčové ošetrenie na odstránenie príznakov starnutia pleti: jemné linky, vrásky, hustota, pevnosť, ochabnutosť, štruktúra, dehydratácia, mdlosť, zmena farby, čistota, pružnosť a rozšírené póry. Krém pomáha podporovať tvorbu kolagénu v pokožke, čím zvyšuje jej pevnosť a pružnosť. Výťažok zo semienok raže redukuje vrásky a zvyšuje hladkosť pokožky. Bambucké maslo hydratuje pokožku a zvyšuje jej pružnosť. Patentovaná technológia NIA-114™ pomáha udržiavať kožnú bariéru a zvyšuje účinnosť ostatných zložiek.

Po použití bude pleť žiarivejšia, jasnejšia a viditeľne mladšia.


Prečo si krém zamilujete:

Budete mať správne a trvalo hydratovanú pleť.
Zabránite tak vzniku nových vrások.
Minimalizujete viditeľné známky starnutia.
Odporúčané použitie

Jemne vmasírujte malé množstvo krému do pokožky, kým sa úplne nevstrebe. Vynechajte oblasť očí. Aplikujte ráno a večer.

* Ak vaša pokožka po aplikácii sčervená, nejde o alergickú reakciu. Naopak, je to dôkaz, že chýbajúci niacín (vitamín B3), ktorý posilňuje pokožku, sa vstrebal. Začnite s menšími dávkami a postupne ich zvyšujte.Telo si vybuduje toleranciu na niacín a začervenanie sa potom neobjaví.


Zložky

Aqua (Water, Eau), Glyceryl Stearate, Propanediol, C12-15 Alkyl Benzoate, Isopropyl Palmitate, Glycerin, Undecane, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Tridecane, Caprylic/Capryl Triglyceride, Cetyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Dimethicone, Glycol Distearate, Myristyl Nicotinate, Tocopherol, Allantoin, Panthenol, Pentylénglykol, etylhexylglycerín, výťažok zo semien Secale Cereale (žita), tetradecylaminobutyroylvalylaminomáselná močovina trifluóroacetát, palmitoyltripeptid-5, kaprylylglykol, acetyltetrapeptid-2, chlorid horečnatý, EDTA disodná, cetylfosfát draselný, karbomér, hydroxid sodný, fenoxyetanol

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.