Strihač vlasov Mesko MS 2842

Značka: MESKO

Objavte novú kvalitu strihania s profesionálnym strojčekom na strihanie vlasov Mesko MS2842

26,99

O produkte: Strihač vlasov Mesko MS 2842

c4e5b052-8fe5-41d3-9537-4929e5eea87c

Hlavný popis produktu

Objavte novú kvalitu strihania s profesionálnym strojčekom na strihanie vlasov Mesko MS2842. Tento strojček navrhnutý s ohľadom na presnosť, pohodlie pri používaní a odolnosť splní očakávania aj tých najnáročnejších používateľov. Mesko MS2842, vybavený modernými funkciami, je ideálnym riešením pre tých, ktorí oceňujú vynikajúce výsledky strihania aj priamo doma.

Hlavné výhody:
- LED displej: Intuitívny LED displej vám dáva plnú kontrolu nad stavom batérie a nastaveniami, čo vám umožňuje presne strojček prispôsobiť vašim potrebám.
- Nabíjanie cez USB: Vďaka univerzálnemu USB nabíjaniu je zastrihávač pripravený na použitie kedykoľvek a kdekoľvek a ponúka až 200 minút nepretržitého používania už po 150 minútach nabíjania.
- Vodotesnosť IPX6: Používajte holiaci strojček aj vo vlhkých podmienkach s istotou, naviac nôž sa s vodou ľahšie čistí a je hygienickejší.
- Titánová hlava s keramickou čepeľou: Poskytuje dlhotrvajúcu ostrosť a je šetrná k pokožke, čím sa minimalizuje riziko podráždenia.
- 4 kusy hrebeňových nástavcov: Zvoľte si vhodnú dĺžku strihu (3, 6, 10, 13 mm) aby ste si prispôsobili strih podľa svojich individuálnych preferencií.
- Páka strihacieho noža s presným nastavením: Jednoducho nastavte dĺžku strihu od 0,8 do 1,4 mm pre dokonalý výsledok.
- USB kábel 1,2 m: Poskytuje pohodlie a voľnosť pohybu pri strihaní.

Charakteristika a technické údaje:
LED displej
USB nabíjanie
Vodotesnosť: IPX6
Doba použitia: do 200 min
Doba nabíjania: 150 minút
Titánová hlava s keramickou čepeľou
4 kusy hrebeňových nástavcov: 3, 6, 10, 13 mm
Páka strihacieho noža s presným nastavením: 0,8/1,0/1,2/1,4 mm
USB nabíjací kábel 1,2 m

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.