STERIMAR baby na upchatý nos

1×50 ml, nosový mikrosprej na upchatý nos

Značka: STÉRIMAR
  • Morská voda obohatená o meď. Na dočasné použitie, kým je nos upchatý. Špeciálny anatomicky tvarovaný aplikátor pre malé nošteky. Prírodný, bez konzervačných látok. Pre deti od 3 mesiacov.
Súťaž Za každých 10 € s DPH nákupu získate v košíku súťažný žreb.
9,79
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte: STERIMAR baby na upchatý nos 1×50 ml, nosový mikrosprej na upchatý nos

P89332 ADC

Hlavný popis produktu

Mikrosprej morskej vody obohatený o meď uvoľnuje upchatý nos pre deti od 3 mesiacov do 3 rokov.

Meď pôsobí protizápalovo. Pravidelný oplach nosných dutín pomáha v boji s prechladnutím a potláča rast baktérií. Hypertonický roztok obsahuje vyššiu koncetráciu solí ako tekutiny v bunkách ľudského tela. Na princípe osmózy pomáha prirodzene uvoľniť opuch nosovej sliznice a obnoviť priechod nosa. Špeciálny na detský noštek tvarovaný aplikátor sa vďaka bezpečnostnej zarážke dostane len do bezpečnej hĺbky detského nošteka. Je určený na dočasné použitie kým je nos upchatý. 

Mikrosprej morskej vody obohatený o meď uvoľnuje upchatý nos pre deti od 3 mesiacov do 3 rokov. Meď pôsobí protizápalovo. Pravidelný oplach nosných dutín pomáha v boji s prechladnutím a potláča rast baktérií. Hypertonický roztok obsahuje vyššiu koncetráciu solí ako tekutiny v bunkách ľudského tela. Na princípe osmózy pomáha prirodzene uvoľniť opuch nosovej sliznice a obnoviť priechod nosa. Špeciálny na detský noštek tvarovaný aplikátor sa vďaka bezpečnostnej zarážke dostane len do bezpečnej hĺbky detského nošteka. Je určený na dočasné použitie kým je nos upchatý. 

• uľavuje od upchatého nosa pri nádche 

• chráni pred komplikáciami nádchy 

• odstraňuje hustý hlien

• prírodný, bez konzervačných látok


Ako používať Stérimar baby: Na upchatý nos:Pred prvým použitím vykonajte krátky strek do priestoru, aby ste spustili systém. Dieťa vo veku do 2 rokov uložte na bok, dieťa od 2 rokov posaďte. Nakloňte hlavu dieťaťa na jednu stranu (nikdy dozadu) a jemne vložte aplikátor do hornej nosovej dierky. Do každej nosovej dierky vstreknite raz alebo dvakrát. Odporúčaná jedného vstreku je približne 2 až 3 sekundy, prípadne dlhšie tak, aby sa roztok dostal do celej nosovej dutiny a tak ju dôkladne prečistil. Nadbytočný roztok nechajte vytiecť a potom nos vyfúkajte.

Odporúčané dávkovanie: 2 až 6 vstrekov do každej nosovej dierky v priebehu dňa. Ak je nosová sliznica podráždená, môže sa pri používaní objaviť pocit štípania v nose.

Zloženie: filtrovaná morská voda, obohatená o meď a mangán

Upozornenie: Pozorne si prečítajte návod na použitie na obale prípravku.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.