Prejsť na hlavný obsah
0 výsledkov
  • 0,00 €
    Rýchly košík zatvorený
  • Veľký zápal a hrčka po injekcii Almiral.

    Otázka z 13. 6. 2025 1 minúta na prečítanie
    Anonymná otázka
    Dobry deň. Po injekcii Almiralu vznikol v mieste vpichu velky zapal , velka hrča velkosti asi vajička , ktora ani po dvoch tyzdnoch neustupila, čo mame poziť na zmiernenie bolesti a na ztianutie hrčky, ktora je dost velka a tvrda?
    PharmDr. Patrícia Čečková
    Na otázku odpovedá
    PharmDr. Patrícia Čečková

    Dobrý deň,

    ďakujeme za Vašu otázku.

     

    Mrzí nás Váš zdravotný stav. No nakoľko začervenanie, opuch a hrčka  u Vás pretrvávajú, je potrebné navštíviť lekára. Žiaľ v našej kompetencii nie je možné hodnotiť závažnosť Vašich ťažkostí. To môžu iba lekári a to na základe dôkladného vyšetrenia Vášho zdravotného stavu.  Postihnuté miesto je potrebné aj dôkladne vizuálne zhodnotitť a na základe toho určiť liečebný postup. 

     

    Prajem Vám všetko dobré.

    S pozdravom 

    PharmDr. Patrícia Čečková

     

     

    Podobné otázky

    • Ketonal

      Dobrý deň. Môjmu otcovi podávala sestrička injekcie Ketonal do svalu. Všetky inj. boli v pohode ale poslednú keď mu pichla tak sa ma na zadku spravila veľká hrčka a dosť ho to boli. Môže to byť nejaký...

    • Pacient sa sťažuje na nesprávnu liečbu žihľavky: Aká je správna medicína?

      Dobrý deň dostal som žihľavku na ruky užil som Nebilet,Vesele due,inj.Almiral,plynové injekcie,kde pochybil lekári.Oznamil som im čo užívam.Ako liečiť.k lekárom už nejdem.

    Najnovšie otázky v poradni