Prejsť na hlavný obsah
0 výsledkov
  • 0,00 €
    Rýchly košík zatvorený
  • Nejasnosti o dátume užitia druhého balenia Imunor-u

    Otázka z 22. 11. 2024 1 minúta na prečítanie
    Anonymná otázka
    Dobrý deň.boli mi predpísané 3bal Imunor. 1.bal mam užiť naraz, 4dni posebe.Dalsie balenia mam uzivat 1 ampulku za týždeň. Prvé balenie som brala v utorok,stredu, štvrtok a piatok.teraz neviem kedy mam užiť ďalšiu ampulku. Týždeň od začatia užívania alebo od ukončenia? V utorok alebo sobotu? Dakujem
    Mgr. Emma Halas Haluščíková
    Na otázku odpovedá
    Mgr. Emma Halas Haluščíková

    Dobrý deň, 

    ďakujeme za Vašu otázku. 

    Liek Imunor moduluje imunitnú odpoveď organizmu v prípadoch, ak je narušená. Štandardne sa užíva podaním 2-3 dávok v prvom týždni (napríklad každý druhý deň), s následným podaním ďalších dávok v jednotýždňových intervaloch. Voľba liečebnej stratégie je však individuálna a riadi sa klinickým stavom pacienta a laboratórnym imunologickým nálezom. Nakoľko sa jedná o individuálne dávkovanie, ktoré určil lekár, je potrebné sa o správnom dávkovaní informovať priamo u neho. 


    Prajem pekný zvyšok dňa. 

    S pozdravom

    Mgr. Emma Halás Haluščíková

    Najnovšie otázky v poradni