Prejsť na hlavný obsah
0 výsledkov
  • 0,00 €
    Rýchly košík zatvorený
  • Može byť zhoršenie po injekcii Polyoxidonium dôsledkom reakcie na liek?

    Otázka z 8. 3. 2025 1 minúta na prečítanie
    Anonymná otázka
    poprosim dostala som injekciu polyoxidonium. pre opakujúce infekcie dýchacích ciest angin .dnes rano a vecer sa citim este horsie zvýšená teplota zhoršenie moze toto vyvolá t reakcia na liek?
    Mgr. Emma Halas Haluščíková
    Na otázku odpovedá
    Mgr. Emma Halas Haluščíková

    Dobrý deň,

    ďakujeme za Vašu otázku.

    Medzi veľmi zriedkavé nežiadúce účinky lieku Polyoxidonium patrí zvýšenie teploty tela do 37,3 °C, ľahký nepokoj alebo tras v priebehu prvej hodiny po podaní injekcie. Taktiež v mieste vpichu sa môže objaviť začervenanie či stvrdnutie tkaniva. 

    V prípade pretrvávania ťažkostí alebo zhoršenia zdravotného stavu, odporúčam kontaktovať Vášho lekára.

    Prajem všetko dobré.

    S pozdravom

    Mgr. Emma Halás Haluščíková

    Najnovšie otázky v poradni