Prejsť na hlavný obsah
0 výsledkov
  • 0,00 €
    Rýchly košík zatvorený
  • Môžem používať konvičku na preplach nosa aj keď ma bolia uši?

    Otázka z 2. 3. 2025 1 minúta na prečítanie
    Anonymná otázka
    Dobrý den,prosím vás môžem používať konvicku na preplach nosa,aj v prípade,že ma bolia usi Dakujem moc za odpoved
    PharmDr. Patrícia Čečková
    Na otázku odpovedá
    PharmDr. Patrícia Čečková

    Dobrý deň,

    ďakujeme za Vašu otázku.

     

    Vyplachovanie nosa konvičkou sa neodporúča, pokiaľ máte prejavy akútnej ušnej infekcie alebo ušné ťažkosti akéhokoľvek druhu. 

     

    Prajem Vám pekný deň.

    S pozdravom PharmDr. Patrícia Čečková

    Podobné otázky

    • zápal dutín

      Dobrý deň. Trápi ma bolesť hlavy v strede čela okolo očí,bolesť uší pri prehĺtaní, a taký tlak. Na dotyk ma bolí z bokov krk. Čo by ste mi odporučili? Vždy keď som chorá sa mi deje toto,mávam...

    Najnovšie otázky v poradni