Prejsť na hlavný obsah
0 výsledkov
  • 0,00 €
    Rýchly košík zatvorený
  • Lieky

    Otázka z 31. 8. 2023 1 minúta na prečítanie
    Anonymná otázka
    Možem uzivat Remyelin na cervikokranialny syndrom.,ale lieky podobne artrotec a lieky ktore obsahuju diclofenac mi strašne zvyšuju tlak
    PharmDr. Veronika Kiabová
    Na otázku odpovedá
    PharmDr. Veronika Kiabová

    Dobrý deň, 

    ďakujeme za Vašu otázku.

    Pri dlhodobejších ťažkostiach spočíva základ liečby v správnej rehabilitácii, vďaka ktorej je možné cervikokraniálny syndróm úspešne na dlhú dobu odstrániť, alebo pri vážnych prípadoch aspoň obmedziť jeho prejavy na minimum. 

    Remyelin je určený pre správne fungovanie nervov, ktorých funkcia môže byť narušená v dôsledku dráždenia lebečných nervov. Účinok na akútnu bolesť porovnateľnú s diklofenakom však nemá. V prípade akútnych bolestí je potrebné sa o alternatívnej liečbe poradiť s ošetrujúcim lekárom. Kombinácia Remyelinu s liekmi od bolesti sa často využíva v liečbe neurologických ochorení a môže zvyšovať účinnosť analgetickej liečby.

    Prajem skorú úľavu od ťažkostí.

    S pozdravom
    PharmDr. Veronika Kiabová

    Podobné otázky

    • Užívam lieky od psychiatra, ktoré mi spôsobujú stoporený penis

      Dobrý deň prajem, mám taký problém: Od malička užívam lieky od psychiatra, a všimol som si pred pár rokmi, že tie lieky, či už Olanzapin, Cipralex, Peritol, Brintelix, Fevarin a pod. mi spôsobujú...

    • Môžem kombinovať lieky

      Dobrý deň môžem brať súčasné liek Ascorutin a Flector EP Rapid(prášok) Ďakujem za odpoveď

    • Lieky od ortopéda a kardiologa súčasne sa môžu užívať

      Jedná sa o : Biomin H , Alfamed 1 mikrogr. + Betalok ZOK 50 mg, Digoxin 0,25 mg, Furon 40 mg, Eliqius 2,5 mg, Nolpaza 20 mg Ďakujem za odpoveď

    • Antibiotickej Lieky v 21tt

      Dobrý deň, bola u ORL z dôvodu chrast v nose a krvaveho sekretu z nosa - predpisal mi UNIFLOX 0,3% do nosa, chcem sa opýtať, ci su tieto lieky v tehotenstve v poriadku. Našla som sa aj štúdie kde je...

    • Lieky na neurologické bolesti

      Dobrý deň, je nejaká voľne dostupná náplasť, sprej alebo krém/ masť na neurologické bolesti ? Ďakujem

    • Lieky na vysoky tlak a antibiotika

      Prajem dobry den. Beriem lieky na vysoky tlak lacipil 4 mg, nebilet 5 mg, furon 40mg.teraz beriem antibiotika gyrablock 400 mg. Mozem tieto antibiotika brat s nejakym odstupom od liekov na vysoky tlak,...

    • Ktore lieky od bolesti nezvysuju tlak

      mam vysoky tlak beriem Telmisartan 40mg a artrozu chcela by som sa spytat ktore lieky od bolesti pri pravidelnom ci dlhodobom uzivani nezvysuju tlak,dakujem

    • Lieky na e-predpis

      Je prosím možné dodať lekárom predpísané lieky cez e-zdravie. Ďakujem

    • Lieky pred uspanim

      Dobrý deň idem a operáciu FESS a chcem sa spýtať beriem Isoprinosine a zabudla som sa spýtať anestéziológie či to môžem deň pred operáciu si zobrať?

    • lieky

      Dobrý den chcela by som sa opýtať aký liek možem použiť na preliečenie horných dýchacich ciest ked pamycon je nedostupný

    Najnovšie otázky v poradni

    Súvisiace