Prejsť na hlavný obsah
0 výsledkov
  • 0,00 €
    Rýchly košík zatvorený
  • Krvácanie počas užívania antikoncepcie po pôrode: Je to normálne?

    Otázka z 23. 2. 2025 1 minúta na prečítanie
    Anonymná otázka
    Dobry den prosim vas zacala som uzivat mistru po porode necele dva mesiace, do dobratia prveho balenia mi ostava este tyzden ale uz mam krvacanie, ziadne spinenie ale riadne krvacanie je to ok? Budem mat krvacanie aj o tyzden ked bude pauza? Ide o mistru
    PharmDr. Anna Pacalajová
    Na otázku odpovedá
    PharmDr. Anna Pacalajová

    Dobrý deň,

    ďakujeme za Vašu otázku.    

    Medzi menej časté nežiadúce účinky antikoncepcie Mistra patrí intermenštruačné krvácanie. Odporúčam Vám kontaktovať svojho gynekológa a o výskyte nežiadúceho účinku ho informovať. On rozhodne o ďalšom postupe.

    Prajem pekný zvyšok dňa.

    S pozdravom,

    PharmDr. Anna Pacalajová

    Podobné otázky

    Najnovšie otázky v poradni