Komplikácie po chemoterapii: bolesť nôh u pacienta s rakovinou ústnej dutiny
Dobrý deň,
ďakujeme za Vašu otázku.
Mrzí nás aktuálna zdravotná situácia Vášho brata. Opuch nôh je pravdepodobne vedľajší účinok prebiehajúcej chemoterapie. Mne však nie je známe, ktoré konkrétne lieky sú mu podávané, preto to s určitosťou nemôžem potvrdiť, ani vylúčiť. Dôležité je o uvedených ťažkostiach informovať ošetrujúceho lekára, ktorý zváži súvis s liečbou a rozhodne o ďalšom liečebnom postupe.
Prajem pevné zdravie.
S pozdravom
PharmDr. Veronika Kiabová
Najnovšie otázky v poradni
- interakcie liekov
Možné interakcie Prokanazolu s liekmi Kvetiapín a Rispén
Dobrý deň, užíval som kedysi Prokanazol 100 mg a lekár sa nijak k tomu nevyjadril a bral som popri tom aj kvetiapín a rispén . Teraz mám brať Prokanazol 100 mg na 7 dní 2x denne. Mohol by byť nejaký...
- zdravotné ťažkosti
Tŕpnutie malíčka a kŕče v lýtkach: Možné príčiny a vhodná doplnková liečba.
Dobrý deň ,chcem sa opýtať. Tŕpne mi malíček na pravej ruke . Čo mám užívať,aby to ustúpilo. Mávam aj kŕče v lytkach Ďakujem
- interakcie liekov
Kombinácia bisoprololu s doplnkom Stres Clean
Dobrý deň môžem kombinovať bisoprolol ratiopharm s vitamínom stres cleen
- kĺby zákaznícky servis
Dostupnosť Dr. Max Complex 6 Active a možné alternatívy výživových doplnkov
Dr. Max Complex 6 Active výživový doplnok Zaujímalo by ma, kedy tento doplnok výživy bude zase dostupný. Viete poradiť alternatívu namiesto neho?
- informácie poruchy erekcie
Prírodné alternatívy na podporu hladiny testosterónu
Priateľ sa stazuje na vacsiu unavu,zhorseny spanok,ranno menej erekcii,sem tam slabsia chut na sex. Z krvnych testov mal mierne nizsiu hladinu testosteronu,no vsetko ostatne bolo fajn. Je to sportovec...
- cukrovka lieky informácie o liekoch
**Možnosť nahradenia Diamizinu Forte za Metformín pri kontrole hladiny cukru v krvi**
Dobrý deň chcem sa opýtať či je možné zameniť diamizin Forte za metformin , keď že lieky už nemám a aby cukor nekolisal
- potenie
Nadmerné potenie
Nadmerne sa potím aj pri situáciách ked nic nerobim alebo je chladno, moze to súvisieť zo štítnou žľazou alebo s niečím inym? A aky typ lieku by sa mal použiť
