Hnedej Výtok a Bolesť v Podbrušku: Možné Príčiny a Riešenia
Dobrý deň,
ďakujeme za Vašu otázku.
Bolesť v podbrušku spojená so špinením, či krvavým výtokom môže mať rôzne príčiny. Môže sa jednať o príznak ovulácie, alebo začínajúcej menštruácie (v závislosti od toho, v ktorej fáze menštruačného cyklu sa nachádzate). Zároveň nie je vylúčené, že sa jedná o príznaky infekcie. Žiaľ, v našej komptencii nie je možné stanoviť skutočnú príčinu uvedených príznakov. Pri ich pretrvávaní, zhoršení, alebo v prípade obáv sa obráťte na Vášho gynekológa.
Prajem pekný zvyšok dňa.
S pozdravom
PharmDr. Veronika Kiabová
Podobné otázky
Tehotenstvo a hnedý výtok: Možné zdravotné obavy a riziká
Dobrý deň som v 5 mesiaci tehotenstva a mám hnedý výtok Veľmi sa bojim že či to není zle niečo
Bolesť v podbrušku, pocit na zvracanie hneď po sexe
Posledné dni som mala jemne kŕče v podbrušku, hnedý výtok, spravila som si aj tehotenský test a bol negatív. Po pár dňoch sme s manželom mali sex. Po sexe mi hneď prišlo zle a začali ma bolieť kríze a...
Najnovšie otázky v poradni
- kĺby zákaznícky servis
Dostupnosť Dr. Max Complex 6 Active a možné alternatívy výživových doplnkov
Dr. Max Complex 6 Active výživový doplnok Zaujímalo by ma, kedy tento doplnok výživy bude zase dostupný. Viete poradiť alternatívu namiesto neho?
- cukrovka lieky informácie o liekoch
**Možnosť nahradenia Diamizinu Forte za Metformín pri kontrole hladiny cukru v krvi**
Dobrý deň chcem sa opýtať či je možné zameniť diamizin Forte za metformin , keď že lieky už nemám a aby cukor nekolisal
- informácie zvýšená teplota
Teplota 38 °C po operácii mandlí u 8-ročného dieťaťa
Ale po operaciji krčných aj nosných mandliach černá má 8rokou má teplotu 38
- oči oči novorodenca ošetrenie očí bábätko očné kvapky Očné ťažkosti u detí
Starostlivosť o slzavé očko s miernym hnisavým sekrétom u 2-mesačného bábätka – odporúčané kroky.
Dobrý deň moja malička bude mať 26 tého 2 mesiace a trapi nás slzavé očko q mierne hnisavé sekrét z očka, je to len tak máličko ale bojím sa aby sa jej to nezhoršilo, vymývam jej to čistou vodou ale už...
Opuch po operácii bedrového kĺbu
Som po operácii bedrového kĺbu 7 týždňov a stále mám opuch,čo by som mohla užívať na opuch?
