Prejsť na hlavný obsah
0 výsledkov
  • 0,00 €
    Rýchly košík zatvorený
  • Fraxiparine po pichnúti ma svrbí mieste vpichu

    Otázka z 17. 3. 2023 1 minúta na prečítanie
    Anonymná otázka
    Priateľka mi pichala fraxiparin a teraz ma svrbí mieste vpichu je to normálne čítal som pribalovy letacik je to bráne ako menej časti vedľajší účinok Ďakujem za odpoveď vopred.
    Na otázku odpovedá

    Dobrý deň, ďakujeme za Vašu otázku.

    Medzi nežiadúce účinky užívania lieku Fraxiparine patrí aj svrbenie v mieste v pichu. Reakcie v mieste vpichu patrí medzi časté nežiadúce účinky. Ak máte ohľadom užívania lieku akékoľvek pochybnosti, kontaktujte svojho predpisujúceho lekára.

    Želám príjemný deň.

    S pozdravom

    PharmDr. Dominika TItková

    Podobné otázky

    • Začervenanie a svrbenie po injekcii

      Dobry den, pichla som si injekciu moujrano do brucha nie v pravo ani v ľavo , ale hore a mám to červené zapálene a svrbí ma zo,môže byt aj takáto reakcia po pichnutí? Alebo som si to zle pichla na...

    • Tvrdé miesta po pichaní Fraxiparínu

      Dobrý deň som 4 mesiaci a pycham si fraxiparine a mam tie miesta tvrdé svrbí a niekedy to pycham na to tvrdé miesto prejde ta tekutina keď tam mam tvrdé miesto

    Najnovšie otázky v poradni