Prejsť na hlavný obsah
0 výsledkov
  • 0,00 €
    Rýchly košík zatvorený
  • Užívanie

    Otázka z 27. 6. 2024 1 minúta na prečítanie
    Anonymná otázka
    Dobry den, prosim AMPCare sirup sa ma uzivat nalacno alebo nezavysle od jedla? V pribalovom letaciku tonie je a viem, ze imunoglukan sa odporuca nalacno Dakujem.
    Mgr. Barbora Bičanovská
    Na otázku odpovedá
    Mgr. Barbora Bičanovská

    Dobrý deň. 

    Ďakujeme za Vašu otázku. 

    Výživový doplnok AMPCARE sa užíva nezávisle od jedla, keďže príjem potravy nemá vplyv na jeho vstrebávanie. 

    Prajem pekný zvyšok dňa. 

    S pozdravom

    Mgr. Barbora Bičanovská

    Podobné otázky

    • Uživanie vitamínov s fraxiparinom

      Dobrý deň. Mám zlomeninu predkolenia a užívam fraxiparine. Zároveň mám aj anémiu. Vedeli by ste mi doporučiť vhodné vitamínové doplnky na urýchlenie hojenia a doplnenie chýbajúcich vitamínov?

    • uzivanie antibiotik a s tym spojene problemy

      dobrý den, prosim vas mam styri a pol ročné dieťa ked má problem a lekár predpíše antibiotika tak ich podávam zároveň podávam aj probiotiká a na druhý den uz má červené miesta v poštve, čo v tom prípade...

    • Užívanie liekov

      Keď užívam Remyelin môžem aj milgamu? A ráno mám Thiogammu večer gabapentin,čím ďalej mám väcsie bolesti ledva chodím, Ďakujem

    • Sucasne uzivanie liekov a vitaminov

      Dobry den, mozem uzivat Lipozomalny vitamin D3 kombinacii s Xanirva, Betaloc ZOK a Rytmonorm? Dakujem Balikova

    • Užívanie

      Dobrý deň dnes som si zakúpila Riboflavín Dr. Max a pani magistra mi napísala užívať 3x1 a na krabičke je 1 denne.Môžem teda 3?Ďakujem

    • Užívanie bylín s liekmi

      Dobrý deň, môže moja mama popri liekoch Stadamet, Lopridam, Atorvastatin a Letrozole užívať tinktúry: ženšen, gingko biloba a eleuterokok?

    • Užívanie liekov,

      Dobrý deň, Ako mam užívaťnasledovne lieky Euthyrox, warfarin, prednison, cynt, eycitalopram Sú to ranné lieky a viem, ze treba medzi nimi odstup, Dakijem

    • Užívanie kvapiek u 3 mesačného bábätka

      Dobrý deň prosím vás chcem sa opýtať môže užívať 3 mesačné bábätko kvapky do očí Kanamycin-POSďakujem

    • Užívanie liekov

      Dobry večer.Uzivam 2 x denne fevarin 25 mg,3x denne frontin 0,5mg a kventiax na spanie 1/2z25mg.Plus mam namiešane Bachove kvapky.Mozem sa opýtať, či môžem koli zvýšenému stresu užívať Sedatif PC v...

    • Sucasne uzivanie liekov atarax a plaquenil

      Dobrý deň. Mám predpísané lieky Atarax na úzkosť a plaquenil od reumatologičky. Môžem títo lieky súčasne užívať?

    Najnovšie otázky v poradni