Bolesti brucha a predĺžená menštruácia: Negatívny tehotenský test
Dobrý deň.
Ďakujeme za Vašu otázku.
Meškanie menštruácie môže mať množstvo príčin. Dôvodom môže byť stres, úzkosť, výkyvy hmotnosti, hormonálna nerovnováha, prebiehajúce ochorenie a podobne. V prípade, že tehotenský test prípadné tehotenstvo nepotvrdil, meškanie bude mať s najväčšou pravdepodobnosťou inú príčinu. Žiaľ, v našej kompetencii nie je stanoviť presnú diagnózu ani určiť príčinu meškania menštruácie. To môže iba lekár na základe dôkladného vyšetrenia, preto odporúčam navštíviť gynekológa.
Prajem pekný zvyšok dňa.
S pozdravom
Mgr. Barbora Bičanovská
Podobné otázky
Pravidelná Menstruácia, Negatívny Tehotenský Test, ale Bolesti v Podbrušku a Bokoch: Čo to Môže Byť?
Peknýdeňprajemmenstruaciumámpravidelnu ajmala som ju tes tehotenskýje negatívnyalemámbolest podbrucho ajv bokochpravda ježechodimbosazčotomôžebit
Prsa brucho
Dobryden chcem sa spitat mávam bolesť v prsiach aj v podbrusko a najviac v pravom dole mam 18 dny do pms Môžem byt tehotna alebo je to niečo iné dakujem
Možnosť pociťovania menštruačných príznakov počas ranného tehotenstva
Dobrý deň , chcela by som sa opýtať či je možné pociťovať menštruačné príznaky aj počas ranného tehotenstva . Menštruacia mi mešká 4 dni a s partnerom máme nechránený sex . Trošku ma mätie bolesť v...
Nechránený styk, bolesti brucha, hnedý výtok a skoršia menštruácia
Dobry večer,Mala som nechraneny pohlavny styk s priatelom urobil sa tak ako sa malo po niekoľko dnoch som začala mat bolesty bruchu a zacala som mat aj hnedy vytok no potom som dostala menštruáciu o...
apreg meskanie menstruacie
dobry den, uzila som apreg po nechr. pohl.styku sme neboli isti ci nieco do mna voslo predtym ako sa priatel spravil. menstr. som mala dostat v sobotu cca, od nedele som mala bolesti brucha, zvacsene...
Môže hroziť tehotenstvo po zlyhaní antikoncepcie a pocitu bolesti v podbrusku?
Dobrý deň, predvčerom som 6hodín po nechránenom styku po zlyhaní antikoncepcie Uzila apreg. O 3 dni mam dostat menstruaciu,no pocitujem bodavu bolest v podbrusku,co robit?Hrozí tehotenstvo?
meškajúca menštruácia
Dobrý deň, už týždeň mi mešká ms. Robila som si tri tehotenské testy a všetky boli negatívne,styk som mala navyše naposledy v posledný deň poslednej menštruácie, s ochranou.Posledný mesiac som mala velké...
Najnovšie otázky v poradni
- krvný tlak interakcie liekov
Možné príčiny nízkeho tlaku: Kombinácia liekov alebo dávkovanie - konzultujte úpravu liečby.
Dobrý deň,poprosím radu. Moja 89 ročná matka užíva ráno Concor cor 2,5mg-1/2tbl,Losartan 50mg-1/2tbl,Cavinton forte 1tbl, Marixino 20mg 1tbl,Detralex 500mg-2tbl a tlak sa jej uz po hodine výrazne...
- antibiotiká informácie informácie o liekoch interakcie liekov interakcie
Užívanie Ciprinolu s vápnikom, magnéziom a probiotikami
Dobrý deň, je v poriadku užívanie liekov: ráno a večer Ciprinol 500 a v čase obeda Calcium a hodinu potom Magnézium spolu s Probio-fixom? Bude sa Ciprinol dobre vstrebávať? Mám osteoporozu a nerada by...
- seboroická dermatitída
Tipy na starostlivosť pri seboree v ušiach
Čo by mi pomohlo pri seboree v ušiach?
- informácie informácie o liekoch
Euthyrox a možnosti jeho voľnopredajných alternatív
Dobrý deň eutyrox a jeho náhrada voľnopredajných liekmi
- deti omega 3 mastné kyseliny nervový systém
Tipy na zlepšenie sústredenia, zvládanie emócií a výber kvalitného rybieho oleja pre deti
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať čo by synovi 3,5 ročnému pomohlo pri lepšom sústredení, lepšom zvládaní emócií a hnevu a celkom správaní. Taktiež by som chcela nejaký rybí olej pre syna, niečo...
- informácie
Možné užívanie pestrecovej šťavy pri steatóze pečene a liečbe Eliquisom
DOBRY DEN PROSIM VAS UZIVAM ELIQIUS 5 MG 1-0-1 MOZEM NA STEATOZU PECENE NEFTESANTE PESTREC MARIANSKY STAVU DAKUJEM.
- deodorant
Používanie Dricloru počas tehotenstva
Dobry den, prosim Vas mozem pouzivat driclor pocas tehotenstva? Neuskodi to babatku? Dakujem za odpoved
- dojčenie výživové doplnky
Možnosť užívania kĺbovej výživy počas dojčenia a odporúčané možnosti.
Dobry den. Mozem uzivat klbovu vyzivu popri dojceni? Ak ano aku?
