Sonická zubná kefka s ústnou sprchou Adler AD 2180 čierna

Značka: ADLER

Objavte dokonalú kombináciu pokročilej technológie a pohodlia so sonickou zubnou kefkou Adler AD2180 s ústnou sprchou

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Sonická zubná kefka s ústnou sprchou Adler AD 2180 čierna

7339f098-699d-4ca5-854f-71bec56013de

Hlavný popis produktu

Objavte dokonalú kombináciu pokročilej technológie a pohodlia so sonickou zubnou kefkou Adler AD2180 s ústnou sprchou. Toto inovatívne zariadenie spája vysoko výkonnú sonickú zubnú kefku a ústnu sprchu v jednom kompaktnom dizajne, ktorý ponúka komplexnú starostlivosť o zdravie vašej ústnej dutiny.

Pokročilá technológia čistenia: So sonickou technológiou zubná kefka vykonáva 1200 až 1700 pulzujúcich pohybov za minútu, čím účinne odstraňuje zubný povlak a nečistoty z ťažko dostupných oblastí. Ústna sprcha s nastaviteľným tlakom vody v rozmedzí od 40 do 100 PSI poskytuje jemné, ale účinné čistenie medzizubných priestorov a línie ďasien.

Pohodlie a mobilita: Flexibilná hadica na vodu je ideálna pre časté cestovanie a zaisťuje jednoduché a pohodlné používanie za akýchkoľvek podmienok. Súprava obsahuje 2 vymeniteľné hlavice zubnej kefky a praktické cestovné puzdro, ktoré pomáha udržiavať príslušenstvo čisté a organizované.

Praktickosť a jednoduché použitie: Nádržka na vodu s objemom 500 ml zaisťuje dlhé čistenie bez nutnosti častého dopĺňania. Zariadenie sa dodáva s praktickým stojanom, ktorý udrží vašu kúpeľňu upratanú a uľahčí skladovanie zubnej kefky a ústnej sprchy.

Jednoduché nabíjanie: Zabudnite na potrebu viacerých nabíjačiek. Sonická zubná kefka s ústnou sprchou Adler AD2180 disponuje univerzálnym USB-C nabíjaním, ktoré výrazne uľahčuje jej použitie doma aj na cestách. Súčasťou balenia je aj USB-C kábel.

Charakteristika a technické údaje:
Irigátor a sonická zubná kefka v 1 zariadení
1200-1700 pulzujúcich pohybov za minútu
Tlak vody 40-100 PSI
Flexibilná hadica na vodu ideálna na cesty
Sada obsahuje 2 kefky s cestovným puzdrom
Nádržka na vodu s objemom 500 ml
Pohodlný stojan s nabíjačkou
Doba používania na jedno nabitie:
Len zubná kefka: až 195 minút
Len ústna sprcha: až 55 minút
Ústna sprcha a zubná kefka: cca 35 minút
Nabíjanie cez USB C (kábel súčasťou balenia)

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.