Smartsleep® SLEEP+

1×30 cps, výživový doplnok na spánok

Značka: SMARTSLEEP

Výživový doplnok SLEEP + od smartsleep® vďaka 100% prírodným zložkám pomôže rýchlejšie zaspať a dosiahnuť hlboký a občerstvujúci spánok.

14,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Smartsleep® SLEEP+ 1×30 cps, výživový doplnok na spánok

X56134

Hlavný popis produktu

Výživový doplnok SLEEP+ od smartsleep® vďaka 100% prírodným zložkám pomôže rýchlejšie zaspať a dosiahnuť hlboký a občerstvujúci spánok. S 1,0 mg melatoninu.

Melatonin je ústredný spánkový hormon v tele. Melatonin kráti čas zaspávania a zmiernuje pásmovú chorobu (jet leg). SLEEP+ pozostáva z 5 vybraných 100% prírodných zložiek, ktoré uľahčujú zaspávanie a vedú k občerstvujúcemu spánku. Obsahuje melatonín, koreň ašvagandy (vitánia spavá), kvet mučenky, extrakt z medovky a horčík.

KOREŇ AŠVAGANDY je jednou z najvýznamnejších liečivých rastlín v ajurvéde. Používa sa tradične ako upokojujúci prostriedok pri poruchách spánku.

Účinky podporujúce zaspanie majú tiež KVET MUČENKY A EXTRAKT Z MEDOVKY.

HORČÍK prispieva k správnej psychickej funkcii a správnej funkcii nervového systému.   

Odporúčané dávkovanie:

1 kapsulu zapite cca 30 minút pred spaním dostatočným množstvom vody.

Vegánske, bez lepku, bez laktózy, bez cukru. 100% prírodné zložky. Bez návykového efektu. Produkt by nemal slúžiť ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy alebo deti do 3 rokov. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Výrobok (produkt) skladujte v suchu a chlade medzi 5 a 25°C. Nepresiahnite doporučené denné dávkovanie.

Obsah balenia:

30 kapsúl


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.