Slamienkový darčekový set denný

1×1 set, hydratačný denný krém + pleťová maska

Značka: OLIVAL

Darčekový set pre krásnu, hodvábne jemnú pleť bez vrások, vhodný na každodennú starostlivosť o tvár. Obsahuje: Slamienkový extra hydratačný denný krém Slamienková pleťová maska Kozmetická taštička

12,99
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Slamienkový darčekový set denný 1×1 set, hydratačný denný krém + pleťová maska

X66540

Hlavný popis produktu

Slamienkový extra hydratačný denný krém  Tento krém hĺbkovo hydratuje pokožku. Jeho vzdušná textúra, založená na účinku éterického oleja slamienky, jojobového oleja, oleja z pšeničných klíčkov, mrkvy a extraktu z medovky bude vašu pleť hýčkať.Krém vyhovuje všetkým typom pleti. Používa sa v každodennej starostlivosti a vďaka rýchlo vstrebateľnej textúre je vynikajúcim podkladom pod make-up.

Po aplikácii je pokožka príjemne hladká a hodvábna. Slamienková pleťová maska S čistiacim účinkom bieleho ílu a vyživujúcimi vlastnosťami slamienkového esenciálneho oleja vyživujúca slaměnková maska ​​hlboko hydratuje pokožku a prebúdza jej zdravý lesk. Odporúča sa pri rutinnej starostlivosti o suchú a citlivú pokožku. Použitie: Slamienkový extra hydratačný denný krém: Naneste ráno na vyčistenú pleť. Samozrejme, pravidelné používanie zabezpečí tie najlepšie výsledky.

Slamienková pleťová maska: Masku aplikujte v hrubšej vrstve na tvár a nechajte pôsobiť 10 minút. Následne ju opláchnite vlažnou vodou. Maska po zhruba 3 minútach začne sťahovať pokožku. Pri veľmi citlivej pokožke môže byť pokožka mierne začervenaná a môžete pociťovať jemné pálenie, čo je znakom aktivity masky. Ak je pocit veľmi nepríjemný, masku môžete zmyť aj skôr.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.