skinexpert BY DR.MAX  ReviHair

Našim poslaním je kvalitný a pevný vlas. Preto sme vyvinuli komplexnú starostlivosť o vlasy Skinexpert by Dr. Max® ReviHair®, ktorá sa zameriava nie len na zlepšenie štruktúry vlasu, ale aj na stimuláciu pokožky a vlasových korienkov.

KVALITA OD SKINEXPERT BY DR.MAX®

Vlasový rad ReviHair® je špeciálne navrhnutý tak, aby podporoval rast a regeneráciu Vašich vlasov. Človek má približne 75 až 150 tisíc vlasov a každý deň stráca okolo 70 až 100 vlasov, čo je počas cyklu rastu vlasov úplne normálne. Pokiaľ však denne začne vypadávať viac než 100 vlasov, zmena už môže byť viditeľná – viac vlasov na kefe, v sprche alebo na vankúši. Zvýšené vypadávanie vlasov má mnoho príčin, medzi ne patrí napríklad stres, dedičné dispozície, hormonálne zmeny, vek, zdravotný stav, či životný štýl. Je veľmi dôležité zistiť príčinu nadmerného vypadávania vlasov a potom začať používať vhodnú vlasovú starostlivosť.

IKONICKÉ PRODUKTY

PRESKÚMAJTE KOMPLEXNÚ STAROSTLIVOSŤ

PRODUKTY NA VLASY

Rad ReviHair® sa skladá zo 4 vlasových prípravkov vhodných pre všetky typy vlasov. Všetky prípravky obsahujú aktívne zložky, Redensyl® a/alebo FiberHance, ktoré sa starajú o Vaše vlasy a pokožku hlavy a podporujú prirodzený rastový cyklus vlasov.

DOPLNKY STRAVY

Rad ReviHair® zahŕňa aj doplnky stravy. Kapsule obsahujú unikátnu kombináciu vysokého obsahu aminokyselín, extrakt z prasličky roľnej a komplex vitamínov a minerálov. Novinkou sú Skinexpert by Dr. Max® ReviHair® Gummies s komplexom vitamínu vrátane biotínu.

Vlasový korrienok a pokožku hlavy ovplyvňuje zložka Redensyl®, čo je overená účinná látka, ktorá kombinuje dve patentované molekuly - dihydroquercetin-glukosid (DHQG) získaný z dreva smrekovca európskeho a epigalocatechin galát (EGCG2) nachádzajúci sa v listoch čajovníka čínskeho. Tie pôsobia proti vypadávaniu vlasov. Cielene pôsobí na kmeňové bunky vlasových folikúl, ktoré sú dôležité pre rast nových vlasov. Látka má zároveň upokojujúci účinok na pokožku hlavy. Kofeín dopĺňa účinok Redensylu® tým, že stimuluje vlasové korienky a podporuje prekrvenie pokožky hlavy. Biotín a Niacínamid pomáhajú obnovovať keratín, ktorý je dôležitým proteínom pre vlasy a pokožku hlavy.

Na viditeľnú časť vlasu pôsobí zložka FiberHance. Inovatívna patentovaná ingrediencia, ktorá pôsobí na štruktúra vlasov zvnútra. Jedná sa o malú molekulu so špeciálnou chemickou stavbou a vlastnosťami, vďaka ktorým dokáže prenikať hlboko do kôry vlasu. Tu vytvára väzby s existujúcou štruktúrou keratínu (dvojitý účinok), a tým posilňuje a zaceľuje vnútornú štruktúru vlasových vlákien a výrazne tak znižuje ich lámavosť. Panthenol a Hydrolyzovaný Keratín pomáhajú spevňovať a regenerovať poškodené vlasy. Betaín zvyšuje zadržiavanie vody vo vlasových vláknach, vyhladzuje povrch vlasov a uľahčuje ich rozčesávanie. Vlasy sú hydratované a lesklé.

O SKINEXPERT BY DR.MAX®

Značka Skinexpert by Dr. Max® má vo svojom portfóliu niekoľko kozmetických radov, z ktorých každý venuje pozornosť individuálnym potrebám. Spoznajte ich zblízka, presvedčte sa o ich kvalite a doprajte si špičkovú starostlivosť, ktorú si vaše telo zaslúži.

Zoradiť podľa
 • ReviHair
 • Skinexpert by Dr. Max ReviHair® maska

  200 ml, maska proti vypadávaniu vlasov
  3.5
  (2)
  Maska obsahuje jedinečný komplex aktívnych zložiek na posilnenie a regeneráciu vlasov.
 • Skinexpert by Dr. Max ReviHair® šampón

  200 ml, šampón proti vypadávaniu vlasov
  4.8
  (14)
  Šampón obsahuje jedinečný komplex aktívnych zložiek, ktorý pôsobí proti vypadávaniu vlasov.
 • Skinexpert by Dr. Max ReviHair® tonikum

  100 ml, tonikum proti vypadávaniu vlasov
  5.0
  (3)
  Regeneračné vlasové tonikum obsahuje jedinečný komplex aktívnych zložiek vo vysokých koncentráciách, ktorý pôsobí proti vypadávaniu vlasov.
 • Skinexpert by Dr. Max ReviHair®

  1×60 cps, výživový doplnok
  Výživový doplnok ReviHair® obsahuje kombináciu vysokého obsahu aminokyselín (L-cysteín, L-metionín, L-tyrozín) a extraktu z prasličky roľnej s komplexom vitamínov a minerálov pre starostlivosť o vlasy, nechty a pokožku.
 • Skinexpert by Dr. Max ReviHair® kondicionér

  200 ml, kondicionér proti vypadávaniu vlasov
  4.6
  (5)
  Kondicionér obsahuje jedinečný komplex aktívnych zložiek na posilnenie a regeneráciu vlasov.
 • Výživový doplnok obsahuje kombináciu vitamínov, minerálov a cholínu vo forme chutného želé.
 • Skinexpert by Dr. Max ReviHair® XXL

  1×120 cps, výživový doplnok
  Výživový doplnok ReviHair® obsahuje kombináciu vysokého obsahu aminokyselín (L-cysteín, L-metionín, L-tyrozín) a extraktu z prasličky roľnej s komplexom vitamínov a minerálov pre starostlivosť o vlasy, nechty a pokožku v XXL výhodnom balení.