SKINEXPERT BY DR. MAX Solar SPF50+ Opaľovací Krém

1×50 ml, opaľovací krém

Opaľovací krém s veľmi vysokou ochranou SPF 50+ Vhodný aj pre citlivú detskú pokožku. S extraktom z Laminaria (Golden seaweed).

Súťaž Za každých 20 € s DPH nákupu získate v košíku súťažný žreb.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

11,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: SKINEXPERT BY DR. MAX Solar SPF50+ Opaľovací Krém 1×50 ml, opaľovací krém

X56118 ADC

SKINEXPERT BY DR. MAX Solar SPF50+ Opaľovací Krém

Pokožka dospelého človeka  má po vystavení slnečnému žiareniu zvýšenú tendenciu starnúť. Preto sme vyvinuli rad opaľovacích prípravkov SOLAR, ktorý vychádza z potreby vysokej ochrany pred slnečným žiarením a prispieva k spomaleniu starnutia pokožky vďaka prítomnosti morskej rasy Laminaria ochroleuca v zložení.

SOLAR SUN CREAM 50+ SPF poskytuje vysokú ochranu pred UVA a UVB žiarením pre citlivú pokožku. Posilnená ochrana 50+ je pripravená vo forme opaľovacieho krému, ktorý poskytuje ešte väčšiu odolnosť, a preto je vhodný na tvár a najcitlivejšie časti pokožky. Vhodné do extrémnych podmienok - do hôr, ku moru.


HLAVNÉ BENEFITY

KOMPLEXNÁ STAROSTLIVOSŤ O POKOŽKU VĎAKA PRÍRODNÝM ÚČINNÝM LÁTKAM


Výťažok z morskej rasy Laminaria ochroleuca aktívne pomáha chrániť kožné bunky pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia.

ÚČINNÁ UVA A UVB
OCHRANA


UVA a UVB ochrana proti
slnečnému žiareniu.

GARANTOVANÁ
VODEODOLNOSŤ


Chráni pokožku pred slnkom
aj vo vode.

VYVINUTÉ AJ PRE
CITLIVÚ PLEŤ


Pre celú rodinu vrátane
najcitlivejšej pokožky malých detí


OCHRANNÝ FAKTOR SPF

SPF je miera ochrany pred UVB žiarením, ktoré spôsobuje začervenanie alebo spálenie pokožky. Pre dostatočnú ochranu pokožky je dôležitá aj ochrana pred UVA žiarením, ktoré preniká do hlbších vrstiev pokožky a je zodpovedné za predčasné starnutie pokožky a môže spôsobovať vznik slnečnej alergie. Výrobky SOLAR ponúkajú vyvážený pomer faktora SPF a UVA ochrany. Pri správnom výbere opaľovacieho krému by sa mal zohľadniť fototyp pokožky a predchádzajúce skúsenosti so slnkom.


AKTIVNÍ LÁTKY


DOPORUČUJEME V KOMBINÁCI S

SOLAR SUN LOTION
50 SPF

200 ml
Mlieko na opaľovanie
Stupeň ochrany: Vysoký

SOLAR SUN OIL
50 SPF

200 ml
Olej na opaľovanie
Stupeň ochrany: Vysoký

SOLAR AFTER SUN LOTION

200 ml
Mlieko po opaľovaní
Vhodné pre deti od 3 rokov


UPOZORNENIE

Žiadny opaľovací prípravok neposkytuje 100 % ochranu pred slnečným žiarením. Nezostávajte na slnku príliš dlho, aj keď ste použili prípravok na ochranu pred slnečným žiarením. Nevystavujte dojčatá a malé deti priamemu slnku. Nadmerné vystavovanie sa slnku predstavuje vážne zdravotné riziko. Len na externé použitie.


POUŽITIE

Dostatočné množstvo prípravku naneste na pokožku 15 – 30 minút pred vystavením sa slnku. Nedostatočné množstvo výrazne znižuje úroveň ochrany. Aplikáciu pravidelne opakujte, najmä po kúpaní, pri nadmernom potení alebo po osušení uterákom. Doba ochrany sa opakovanou aplikáciou nepredlžuje.


OBJAVTE ĎAĽŠIE PRODUKTY Z RADY SOLAR SKINEXPERT BY DR.MAX

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.