SKINEXPERT BY DR. MAX Solar Opaľovacie Mlieko pre Deti SPF50

1×200 ml, opaľovacie mlieko pre deti

5.0

Opaľovacie mlieko s vysokou ochranou SPF 50. Vhodný aj pre citlivú detskú pokožku. Obsahuje panthenol, extrakt z morskej riasy Laminaria ochroleuca (Golden seaweed) a vitamín E.

Varianty podľa SPF
Odstrániť
Prihláste sa. Cena pre člena Dr.Max club: 14,69 € (zľava 30%)
20,99

Najnižšia cena za posledných 30 dní: 20.99 €

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: SKINEXPERT BY DR. MAX Solar Opaľovacie Mlieko pre Deti SPF50 1×200 ml, opaľovacie mlieko pre deti

X56220 ADC

SKINEXPERT BY DR. MAX Solar Opaľovacie Mlieko pre Deti SPF50

Pokožka novorodencov a dojčiat je veľmi jemná a mimoriadne citlivá na slnečné žiarenie. Rad detskej kozmetiky preto poskytuje vysokú ochranu pred slnečným žiarením. Kombinácia fotostabilných UV filtrov na ochranu proti UVA a UVB spolu s impregnačnými látkami pomáha chrániť detskú pokožku aj v tých najnáročnejších podmienkach. Výrobky boli testované na kožnú znášanlivosť a spĺňajú potreby detí od narodenia (0+).

SOLAR KIDS SUN LOTION 50 SPF poskytuje vysokú ochranu pred UVA a UVB žiarením aj pre najzraniteľnejšiu detskú pokožku. Ochranné hydratačné mlieko na opaľovanie sa ľahko rozotiera, dobre sa vstrebáva a nemastí. Vhodné do extrémnych podmienok - do hôr, ku moru.


HLAVNÉ BENEFITY

KOMPLEXNÁ STAROSTLIVOSŤ O POKOŽKU VĎAKA PRÍRODNÝM ÚČINNÝM LÁTKAM


Výťažok z morskej rasy Laminaria ochroleuca aktívne pomáha chrániť kožné bunky pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia.

ÚČINNÁ UVA A UVB
OCHRANA


UVA a UVB ochrana proti
slnečnému žiareniu.

GARANTOVANÁ
VODEODOLNOSŤ


Chráni pokožku pred slnkom
aj vo vode.

VYVINUTÉ AJ PRE
CITLIVÚ PLEŤ


Pre celú rodinu vrátane
najcitlivejšej pokožky malých detí


OCHRANNÝ FAKTOR SPF

SPF je miera ochrany pred UVB žiarením, ktoré spôsobuje začervenanie alebo spálenie pokožky. Pre dostatočnú ochranu pokožky je dôležitá aj ochrana pred UVA žiarením, ktoré preniká do hlbších vrstiev pokožky a je zodpovedné za predčasné starnutie pokožky a môže spôsobovať vznik slnečnej alergie. Výrobky SOLAR ponúkajú vyvážený pomer faktora SPF a UVA ochrany. Pri správnom výbere opaľovacieho krému by sa mal zohľadniť fototyp pokožky a predchádzajúce skúsenosti so slnkom.


AKTIVNÍ LÁTKY


DOPORUČUJEME V KOMBINÁCI S

SOLAR KIDS SUN LOTION
30 SPF

200 ml
Mlieko na opaľovanie
Stupeň ochrany: Vysoký

SOLAR KIDS SUN CREAM
50+ SPF

50 ml
Krém na opaľovanie
Stupeň ochrany: Veľmi vysoký

SOLAR AFTER SUN LOTION

200 ml
Mlieko po opaľovaní
Vhodné pre deti od 3 rokov


UPOZORNENIE

Žiadny opaľovací prípravok neposkytuje 100 % ochranu pred slnečným žiarením. Nezostávajte na slnku príliš dlho, aj keď ste použili prípravok na ochranu pred slnečným žiarením. Nevystavujte dojčatá a malé deti priamemu slnku. Nadmerné vystavovanie sa slnku predstavuje vážne zdravotné riziko. Len na externé použitie.


POUŽITIE

Dostatočné množstvo prípravku naneste na pokožku 15 – 30 minút pred vystavením sa slnku. Nedostatočné množstvo výrazne znižuje úroveň ochrany. Aplikáciu pravidelne opakujte, najmä po kúpaní, pri nadmernom potení alebo po osušení uterákom. Doba ochrany sa opakovanou aplikáciou nepredlžuje.


OBJAVTE ĎAĽŠIE PRODUKTY Z RADY SOLAR SKINEXPERT BY DR.MAX

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.