SKIN-CAP pena

1x100 ml

Značka: SKIN-CAP
Pena určená na pravidelnú dennú starostlivosť aj pri akútnych prejavoch na pokožke pri psoriáze, ekzéme, seborei, suchej a citlivej pokožke.

Na sklade

20,39
Doprava zadarmo nad 29,90 €
20 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X43824 ADC

Kozmetický výrobok je doplnok k starostlivosti o pokožku. Je určený na pravidelnú dennú starostlivosť o kožu a vlasovú oblasť. Dlhodobé používanie zlepšuje celkový stav a vzhľad pokožky.

Spôsob použitia

Pred použitím potriasť! Nastriekať dostatočné množstvo na postihnuté miesto alebo na ruku a následne naniesť na pokožku.
Pri akútnych prejavoch na pokožke sa aplikuje 2x denne až do zmiernenia príznakov. Pri pravidelnej dennej starostlivosti stačí aplikovať 1x denne.

Upozornenie: Nepoužívať u detí mladších ako 3 mesiace. Len na vonkajšie použitie. Uchovávať mimo dosahu detí. Nevdychovať! Tlaková nádoba pri prehriatí môže explodovať. Uchovávať mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier a iných zdrojov tepla. Nefajčiť! Nestriekať do otvoreného ohňa ani na iný zdroj zapálenia. Neprepichovať obal a ani nespaľovať po použití. Chrániť pred priamym slnečným žiarením. Nevystavovať vysokým teplotám. Mimoriadne horľavý alkohol.