Shield Konopný Bylinný Extrakt 30ml

1×30 ml

Shield bylinný extrakt je viaczložkový doplnok stravy v konopnom oleji s prídavkom rastlinných zložiek ako sú: echinacea, rakytník a šípka.

19,79
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Shield Konopný Bylinný Extrakt 30ml 1×30 ml

X57055

Hlavný popis produktu

Shield bylinný extrakt je viaczložkový doplnok stravy v konopnom oleji s prídavkom rastlinných zložiek ako sú: echinacea, rakytník a šípka. Konopný olej poskytuje esenciálne omega-3 nenasýtené mastné kyseliny, ako aj omega-6 a omega-9 mastné kyseliny.

Zložky obsiahnuté v rastlinných extraktoch stimulujú imunitný systém a chránia telo pred škodlivými účinkami voľných radikálov. V produkte nájdete iba 100% ingrediencie z prírodných zdrojov. Na výrobu 1 kg extraktu z echinacey bolo potrebných až 140 kg koreňa echinacey.

Zloženie: Konopný olej (Cannabis sativa L.), extrakt z plodov rakytníka (Hippophae rhamnoides L.) DER 10:1, extrakt zo šípky (Rosa canina L.) DER 22:1, extrakt z koreňa echinacey (Echinacea purpurea L.) DER 141: 1, antioxidant: extrakt z rozmarínu.

Nutričné hodnoty: Denná dávka: 5 stlačení pumpy Výťažok z plodov rakytníka 18mg Výťažok z plodov šípky 18mg Extrakt z koreňa Echinacea 2.8mg Vlákninový extrakt z konopných semien 0,88g Omega-3 kyseliny 0,17g Omega-6 kyseliny 0,48g Omega-9 kyseliny 1.11g

Použitie: Odporúčaná denná dávka potrebná na dosiahnutie priaznivého účinku. Dospelí - 5 stlačení pumpy 2-krát denne. Dá sa použiť priamo orálne, ale aj ako prídavok do šalátov, šejkov či kaší. Pred použitím dobre pretrepte. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Upozornenie: Výživový doplnok nemožno užívať ako náhradu pestrej stravy a zdravého životného štýlu. 

Skladovanie: Skladujte pri izbovej teplote, na suchom mieste, mimo dosahu malých detí. Balenie: 30 ml


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.