Bez alkoholu

  (5)

Čistiace prostriedky na intímne pomôcky bez obsahu alkoholu. Prežite intímne chvíle zdravo a v bezpečí. Preventívnym a pravidelným čistením môžete zabrániť prenosu baktérií a vírusov a potencionálnemu ochoreniu.

Zoradiť podľa
 • Intímna umývacia pena Cleany Weenie pre mužov čistí obzvlášť citlivú pokožku penisu a oblasť genitálií. Jemné čistenie je vhodné pre čistý a svieži pocit pred milovaním a tiež pred a po holení či depilácii.
 • Vlhčené obrúsky s Aloe Vera sú ideálne na intímnu hygienu. Obrúsky čistia a starajú sa o intímnu oblasť, hydratujú a prinášajú príjemný pocit pohody. Vlhčené obrúsky môžete mať pri sebe v spálni alebo na cestách, skrátka všade tam, kde ich budete potrebovať.
 • Dezinfekčný sprej Mr. Popper je určený na optimálne a hygienické čistenie vašich erotických hračiek. Povrchy čistí a dezinfikuje zároveň. Pôsobí proti širokému spektru baktérií, plesní a vírusov (HBV/HIV), zlepšuje ochranu pred prenosom ochorení.
 • Healthy Life - Dezinfekcia Alcohol Free Pure

  1×150 ml, dezinfekčný prostriedok
  Dezinfekčný a čistiaci prostriedok vo forme peny špeciálne vyvinutý pre údržbu erotických pomôcok. Dezinfekcia chráni vaše telo tým, že dokonale dezinfikuje erotické pomôcky a zbavuje ich choroboplodných zárodkov, baktérií, vírusov, plesní a iných nečistôt, ktoré na nich zostávajú.
 • Toy Cleaner Intimate Care je dezinfekčný a čistiaci prostriedok bez alkoholu špeciálne vyvinutý pre údržbu erotických pomôcok.
  Bez alkoholu

  Bez alkoholu