Sesderma Repaskin + Hidraloe Aloegél

1×250 + 50 ml, kozmetický balíček

Značka: SESDERMA

Lipozomálna fotoochrana tváre Repaskin Fluido Invisible chráni pokožku proti slnečnému žiareniu a nežiadúcemu začervenaniu. Hidraloe ukľudňujúci telový gél z Aloe Vera. Intenzívne hydratuje, osviežuje a regeneruje suchú a poškodenú pokožku.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

37,59
Doprava zadarmo

O produkte: Sesderma Repaskin + Hidraloe Aloegél 1×250 + 50 ml, kozmetický balíček

X66405

Hlavný popis produktu

Lipozomálna fotoochrana tváre Repaskin Fluido Invisible chráni pokožku proti slnečnému žiareniu a nežiadúcemu začervenaniu. Poskytuje pleti aktívnu ochranu vďaka unikátnej technológii SHIELD SYSTEM s trojitým ochranným štítom. Obsahuje fyzikálne a chemické filtre, antioxidanty a reparačné enzýmy. Zabraňuje tak poškodeniu bunkovej DNA a fotostarnutiu pleti. Má ultraľahkú tekutú konzistenciu, rýchlo sa vstrebáva, nezanecháva biele stopy.

Textúra vhodná pre všetky typy pleti a fototypy. Hidraloe ukľudňujúci telový gél z Aloe Vera. Intenzívne hydratuje, osviežuje a regeneruje suchú a poškodenú pokožku. Pôsobenie prípravku je založené na terapeutickom účinku aloe, ktoré hĺbkovo hydratuje pokožku. Účinne upokojuje podráždenie spôsobené nadmerným vystavením slnečnému žiareniu, chladu alebo vetru. Prináša úľavu pokožke po peelingoch a voskových depiláciách. Odporúča sa aj v prípade podráždenia pokožky po bodnutí hmyzom, po holení a po epilácii. Vďaka obsahuje čistého aloe poskytuje jedinečnú hydratáciu a ochranu epidermy. Obsahuje hypoalergénnu parfumáciu.

REPASKIN FLUIDO INVISIBLE Aplikujte každé ráno na vyčistenú pleť tváre a vždy 30 minút pred vystavením pleti priamemu slnečnému žiareniu. Aplikáciu opakujte každé 2-3 hodiny a rovnako po každom kúpaní. HIDRALOE Aloe vera gél naneste na očistenú pokožku. Používajte podľa potreby.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.