Saliver - 20 náplasť na odstr. bradavíc s kys. salicylovou Ø 10 mm

1×20 ks, náplasť na bradavice

Značka: SALIVER
5.0
  • Lepiace náplaste na pokožku s kyselinou salicylovou o priemeru 10 mm. Zdravotnícka pomôcka určená na jednoduché, rýchle a bezbolestné odstránenie bežných a plantárnych bradavíc, na kurie oká a mozole.
Súťaž Za každých 10 € s DPH nákupu získate v košíku súťažný žreb.
17,99
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte: Saliver - 20 náplasť na odstr. bradavíc s kys. salicylovou Ø 10 mm 1×20 ks, náplasť na bradavice

P92129 ADC

Lepiace náplaste na pokožku s kyselinou salicylovou o priemeru 10 mm. Zdravotnícka pomôcka určená na jednoduché, rýchle a bezbolestné odstránenie bežných a plantárnych bradavíc, na kurie oká a mozole.

Spôsob použitia

Postihnutú pokožku očistite v teplom kúpeli /cca 10 minút/. Dôkladne osušte. Potom vyberte jednu náplasť z priehľadnej fólie a aplikujte ju priamo na bradavicu. Ak je náplasť väčšia ako samotná bradavica, upravte náplasť na požadovanú veľkosť, aby bol pokrytý len povrch bradavice. Náplasť možno ľahko obstrihať nožničkami. Odporúčame nechať náplasť celú noc a odstrániť ráno. Opakujte liečbu každú noc až do odstránenia bradavice. Odporúčaná liečba: 7 dní. Ak bradavica pretrváva, odporúča sa používať náplasť cez noc aj cez deň, až kým sa bradavica úplne odstráni.

Upozornenie: Nepoužívajte na dlhodobú liečbu. Dlhodobá liečba by mohla spôsobiť zvýšenú precitlivelosť - v takom prípade liečbu ukončite. Nepoužívajte na zapálenú pokožku, na malé rezy a výrastky, ani na pokožku bez bradavíc. Uchovávajte mimo dosahu detí. Len na vonkajšie použitie. Použité náplaste nepoužívajte opakovane.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.